Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Baltā balanss

Par Baltā balanss

Baltā balanss nodrošina, ka krāsas izskatās dabiskas neatkarīgi no gaismas avota krāsas. Noklusējuma iestatījums ( 4 ) ir piemērots lietošanai ar lielāko daļu gaismas avotu, taču, ja tas nedod vēlamos rezultātus, var izvēlēties citus iestatījumus atbilstoši laikapstākļiem vai gaismas avotam.

Baltā balansa pielāgošana

Lai izvēlētos baltā balansa opciju, turiet U poga un pagrieziet galveno komandu ciparripu. Izvēlētā opcija tiek parādīta ar ikonu uzņemšanas displejā.

Atlasītā iestatījuma opcijas, ja tādas ir, var atlasīt, turot nospiestu pogu U un pagriežot apakškomandu skalu.

Opcija Krāsu temperatūra * Apraksts
4 [ Auto ] Kamera pielāgo baltā balansu, lai iegūtu optimālus rezultātus ar lielāko daļu gaismas avotu. Ja tiek izmantota papildu zibspuldze, baltā balanss tiks noregulēts atbilstoši apstākļiem, kas ir spēkā zibspuldzes darbības laikā.
i [ Saglabāt baltu (samazināt siltās krāsas) ] Apm. 3500–8000 K Novērsiet kvēlspuldzes radītās siltās krāsas.
j [ Saglabājiet kopējo atmosfēru ] Apm. 3500–8000 K Daļēji saglabājiet silto krāsu toni, ko rada kvēlspuldzes apgaismojums.
k [ Saglabājiet siltas apgaismojuma krāsas ] Apm. 3500–8000 K Saglabājiet silto krāsu toni, ko rada kvēlspuldzes apgaismojums.
D [ Dabiskās gaismas auto ] Apm. 4500–8000 K Baltā balanss tiek pielāgots nemākslīgiem gaismas avotiem, radot reālistiskākas krāsas nekā [ Auto ], ja to izmanto dabiskā apgaismojumā.
H [ Tieša saules gaisma ] Apm. 5200 tūkst Izmantojiet objektiem, kurus apgaismo tieša saules gaisma.
G [ Mākoņains ] Apm. 6000 tūkst Izmantojiet dienasgaismā zem mākoņainām debesīm.
M [ Ēna ] Apm. 8000 tūkst Izmantojiet dienasgaismā, kad objekti ir ēnā.
J [ Kvēlspuldze ] Apm. 3000 tūkst Izmantojiet kvēlspuldzes apgaismojumā.
I [ Fluorescējošs ] Izmantojiet dienasgaismas apgaismojumā; izvēlieties spuldzes veidu atbilstoši gaismas avotam.
m [ Vēsi balta fluorescējoša ] Apm. 4200 tūkst
n [ Dienas balta fluorescējoša ] Apm. 5000 tūkst
o [ dienasgaismas dienasgaismas spuldze ] Apm. 6500 tūkst
5 [ Zibspuldze ] Apm. 5400 tūkst Izmantojiet fotografēšanai ar zibspuldzi.
K [ Izvēlieties krāsu temperatūru ] Apm. 2500–10000 000

Tieša krāsas un temperatūras izvēle.

 • Lai izvēlētos krāsu temperatūru, turiet nospiestu pogu U un grieziet apakškomandu skalu.
L [ Iepriekš iestatīta rokasgrāmata ]

Izmēriet baltā balansu tieši no objekta vai gaismas avota vai kopējiet baltā balansu no esošas fotogrāfijas.

 • Lai izvēlētos baltā balansa sākotnējo iestatījumu, turiet nospiestu pogu U un grieziet apakškomandu ciparripu.
 • Lai pārietu uz tiešās mērīšanas režīmu, nospiediet un turiet pogu U ( 0 Iepriekš iestatīts manuāli ).

Vērtības, kad precīzā regulēšana ir iestatīta uz 0.

D [ dabiskā apgaismojuma automātiskais režīms ]

D [ Natural light auto ] mākslīgajā apgaismojumā var nesniegt vēlamos rezultātus. Izvēlieties 4 [ Auto ] vai opciju, kas atbilst gaismas avotam.

Studijas zibspuldzes apgaismojums

4 Funkcija [ Auto ] var nesniegt vēlamos rezultātus ar lielām studijas zibspuldzēm. Izmantojiet iepriekš iestatīto manuālo baltā balansu vai iestatiet baltā balansu uz 5 [ Zibspuldze ] un izmantojiet precīzo regulēšanu, lai pielāgotu baltā balansu.

Auto

 • Fotoattēlu informācijas lapā [ Basic shooting data ] attēliem, kas uzņemti ar 4 [ Auto ], D [ Natural light auto ] vai L [ Preset manual ], kas atlasīti baltā balansam, ir norādīta krāsu temperatūra, kas bija spēkā attēla uzņemšanas laikā ( 0 Šaušanas dati ). Varat to izmantot kā atsauci, izvēloties K vērtību [ Izvēlēties krāsu temperatūru ].
 • Lai atskaņošanas laikā skatītu lapu [ Pamata uzņemšanas dati ], atskaņošanas izvēlnē atveriet [ Playback display options ] un atzīmējiet atzīmes ( M ) blakus vienumiem [ Shooting data ] un [ Basic shooting data ].
 • Krāsu temperatūra netiek rādīta attēliem, kas uzņemti, izmantojot ātrdarbīgu kadru uzņemšanu +.

Opcijas [ Baltā balanss ]

Baltā balansu var regulēt arī foto uzņemšanas un video ierakstīšanas izvēlnēs.

Krāsu temperatūra

Gaismas avota uztvertā krāsa atšķiras atkarībā no skatītāja; daži var būt sarkani, bet citi izskatās zili. Krāsu temperatūra ir objektīvs gaismas avota krāsas mērs, kas izteikts kelvinos (K). Jo zemāka krāsu temperatūra, jo sarkanāks ir cast ( q ); jo augstāka temperatūra, jo zilāks ir metiens ( w ).

Krāsu temperatūras izvēle

Parasti izvēlieties zemākas vērtības, ja attēliem ir sarkans tonis, vai lai tīši padarītu attēlus zilākus, augstākas vērtības, ja attēli ir zilā nokrāsā, vai lai tīši padarītu attēlus sarkanākus.

Precīza baltā balansa noregulēšana

Katru baltā balansa opciju var precīzi noregulēt līdz sešiem soļiem abos virzienos no centra gan pa A (dzintara)–B (zila), gan G (zaļa)–M (fuksīna) asīm.

Izmantojot pogas

 1. Izvēlieties baltā balansa opciju, turot nospiestu pogu U un griežot komandu ciparripu.

 2. Turot nospiestu pogu U , precīzi noregulējiet baltā balansu, izmantojot kursortaustiņu.

  • Izmantojiet kursortaustiņu, lai novietotu kursoru uz režģa. Atlasītā vērtība tiek parādīta režģa labajā pusē.
  • A (dzintara) – B (zilā) ass atbilst krāsu temperatūrai un tiek noteikta ar soli 0,5. Izmaiņa 1 ir līdzvērtīga aptuveni 5 mired.
  • G (zaļa)–M (fuksīna) ass efekti ir līdzīgi krāsu kompensācijas filtriem, un to nosaka ar soli 0,25. Izmaiņa par 1 ir līdzvērtīga aptuveni 0,05 difūzā blīvuma vienībām.

 3. Saglabāt izmaiņas.

  • Atlasītais iestatījums stājas spēkā, kad tiek atlaista poga U
  • Ja baltā balanss ir precīzi noregulēts, baltā balansa ikonā tiks parādīta zvaigznīte (“ U ”).

Izvēlņu izmantošana

 1. Fotografēšanas izvēlnē atlasiet [ Baltā balanss ], iezīmējiet vajadzīgo opciju un nospiediet 2 tik bieži, cik nepieciešams, lai parādītu precīzās regulēšanas opcijas.

  Informāciju par baltā balansa [ Iepriekš iestatīts manuāli ] precizēšanu skatiet sadaļā “Baltā balansa manuāla precīza noregulēšana” ( 0 Manuālais baltā balansa precīza regulēšana ).

 2. Precīzi noregulējiet baltā balansu.

  • Izmantojiet kursortaustiņu, lai novietotu kursoru uz režģa. Kursoru var pārvietot līdz sešiem soļiem no centra pa vienu no A (dzintara)–B (zila) un G (zaļa)–M (fuksīna) asīm. Atlasītā vērtība tiek parādīta režģa labajā pusē.
  • A (dzintara) – B (zilā) ass atbilst krāsu temperatūrai un tiek noteikta ar soli 0,5. Izmaiņa 1 ir līdzvērtīga aptuveni 5 mired.
  • G (zaļa)–M (fuksīna) ass efekti ir līdzīgi krāsu kompensācijas filtriem, un to nosaka ar soli 0,25. Izmaiņa par 1 ir līdzvērtīga aptuveni 0,05 difūzā blīvuma vienībām.

 3. Saglabāt izmaiņas.

  • Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas un izietu uz izvēlnēm.
  • Ja baltā balanss ir precīzi noregulēts, baltā balansa ikonā tiks parādīta zvaigznīte (“ U ”).

i izvēlne

Nospiežot J , kad izvēlnē i ir iezīmēts [ White balance ], tiek parādīts baltā balansa opciju saraksts. Ja ir iezīmēta cita opcija, nevis K [ Izvēlēties krāsu temperatūru ], precīzās regulēšanas opcijas var parādīt, nospiežot 3 . Visas izmaiņas precizēšanas opcijās var priekšskatīt displejā.

 • G : Palieliniet zaļo krāsu
 • B : palielināt zilo krāsu
 • A : Palieliniet dzintara krāsu
 • M : Palieliniet fuksīna krāsu
 • Pieskarieties bultiņām displejā vai izmantojiet kursortaustiņu, lai precīzi noregulētu baltā balansu.
 • Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas un atgrieztos i izvēlnē.
 • Ja baltā balanss ir precīzi noregulēts, baltā balansa ikonā tiks parādīta zvaigznīte (“ U ”).

Informācijas displejs

Lai izvēlētos baltā balansa iestatījumu, izmantojot komandu ciparripas, nospiediet pogu U , kamēr tiek parādīta fotografēšanas informācija. Atlasīto iestatījumu var precīzi noregulēt, izmantojot kursortaustiņu, kamēr ir nospiesta poga U

Baltā balansa precīza regulēšana

Precizēšanas asu krāsas ir relatīvas, nevis absolūtas. Izvēloties vairāk krāsas uz noteiktās ass, šī krāsa ne vienmēr tiek parādīta attēlos. Piemēram, pārvietojot kursoru uz B (zils), kad ir atlasīts “siltais” iestatījums, piemēram, J [ Incandescent ], attēli kļūs nedaudz “vēsāki”, bet patiesībā tie netiks padarīti zili.

" Mired

Vērtības mired tiek aprēķinātas, reizinot krāsas temperatūras apgriezto vērtību ar 10 6 . Jebkuras krāsas temperatūras izmaiņas rada lielāku krāsu atšķirību zemās krāsu temperatūrās, nekā tas būtu augstākās krāsu temperatūrās. Piemēram, 1000 K izmaiņas rada daudz lielākas krāsas izmaiņas pie 3000 K nekā pie 6000 K. Mired ir krāsu temperatūras mērs, kas ņem vērā šādas atšķirības, un kā tāda ir vienība, ko izmanto krāsu temperatūras kompensācijas filtros. .

Piemēram, krāsas temperatūras izmaiņas (kelvinos): vērtība mired

 • 4000 K – 3000 K = 1000 K : 83 mired
 • 7000 K – 6000 K = 1000 K : 24 mired

Izvēloties a Krāsu temperatūra

Izvēlieties krāsu temperatūru, ievadot vērtības asij A (dzintars)–B (zils) un G (zaļš)–M (fuksīns).

Izmantojot pogas

 1. Turiet nospiestu pogu U un grieziet galveno komandu ciparripu, lai atlasītu K [ Izvēlieties krāsu temperatūru ].

 2. Turot nospiestu pogu U , grieziet apakškomandu skalu, lai izvēlētos krāsu temperatūru.

  Krāsu temperatūra mainīsies ar soli 1 mired.

 3. Turot nospiestu pogu U , precīzi noregulējiet baltā balansu, izmantojot kursortaustiņu.

  • Izmantojiet kursortaustiņu, lai novietotu kursoru uz režģa. Atlasītā vērtība tiek parādīta režģa labajā pusē.
  • A (dzintara) – B (zilā) ass atbilst krāsu temperatūrai un tiek noteikta ar soli 0,5. Izmaiņa 1 ir līdzvērtīga aptuveni 5 mirediem.
  • G (zaļa)–M (fuksīna) ass efekti ir līdzīgi krāsu kompensācijas filtriem, un to nosaka ar soli 0,25. Izmaiņa par 1 ir līdzvērtīga aptuveni 0,05 difūzā blīvuma vienībām.

 4. Saglabāt izmaiņas.

  • Atlasītais iestatījums stājas spēkā, kad tiek atlaista poga U
  • Ja krāsu temperatūra ir precīzi noregulēta, baltā balansa ikonā tiks parādīta zvaigznīte (“ U ”).

Izvēlņu izmantošana

 1. Fotografēšanas izvēlnē atlasiet [ Baltā balanss ], pēc tam iezīmējiet K [ Izvēlieties krāsu temperatūru ] un nospiediet 2 .

 2. Izvēlieties krāsu temperatūru.

  Nospiediet 4 vai 2 , lai iezīmētu ciparus, un nospiediet 1 vai 3 , lai mainītu.

 3. Precīzi noregulējiet baltā balansu.

  Pēc krāsu temperatūras izvēles nospiediet pogu W ( Q ), lai parādītu precizēšanas opcijas. Izmantojiet kursortaustiņu, lai novietotu kursoru uz režģa.

  • Kursoru var pārvietot līdz sešiem soļiem no centra pa jebkuru asi. Atlasītā vērtība tiek parādīta režģa labajā pusē.
  • A (dzintara) – B (zilā) ass atbilst krāsu temperatūrai un tiek noteikta ar soli 0,5. Izmaiņa 1 ir līdzvērtīga aptuveni 5 mired.
  • G (zaļa)–M (fuksīna) ass efekti ir līdzīgi krāsu kompensācijas filtriem, un to nosaka ar soli 0,25. Izmaiņa par 1 ir līdzvērtīga aptuveni 0,05 difūzā blīvuma vienībām.

 4. Saglabāt izmaiņas.

  • Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas un izietu uz izvēlnēm.
  • Ja krāsu temperatūra ir precīzi noregulēta, baltā balansa ikonā tiks parādīta zvaigznīte (“ U ”).

Brīdinājumi: Krāsas temperatūras izvēle

 • Neizmantojiet krāsu temperatūras izvēli ar dienasgaismas gaismas avotiem; tā vietā izmantojiet opciju I [ Fluorescent ].
 • Izmantojot krāsu temperatūras atlasi ar citiem gaismas avotiem, veiciet testa uzņēmumu, lai noteiktu, vai izvēlētā vērtība ir piemērota.

i izvēlne

Nospiežot J , kad izvēlnē i ir iezīmēts [ White balance ], tiek parādīts baltā balansa opciju saraksts. Kad ir iezīmēts K [ Izvēlēties krāsu temperatūru ], krāsu temperatūras opcijas var apskatīt, nospiežot 3 .

 • Nospiediet 4 vai 2 , lai iezīmētu ciparus, un nospiediet 1 vai 3 , lai mainītu.

 • Lai precīzi noregulētu pašlaik atlasīto vērtību, nospiediet pogu W ( Q ).
 • Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas un atgrieztos i izvēlnē.
 • Ja krāsu temperatūra ir precīzi noregulēta, baltā balansa ikonā tiks parādīta zvaigznīte (“ U ”).

Iepriekš iestatīta rokasgrāmata

Baltā balansa iestatījumi, piemēram, 4 [ Auto ], J [ Incandescent ] un K [ Choose color temperature ], var neizdoties iegūt vēlamos rezultātus jauktā apgaismojumā vai apgaismojumā ar spēcīgu krāsu noskaņu. Ja tas notiek, baltā balansu var iestatīt uz vērtību, kas mērīta zem galīgajā fotoattēlā izmantotā gaismas avota. Iepriekš iestatītā baltā balansa iestatīšanai ir pieejamas divas metodes:

Metode Apraksts
Tiešā mērīšana Izmēriet baltā balansu atlasītajā kadra apgabalā ( 0 Direct Measurement ).
Vērtības kopēšana no esošās fotogrāfijas Baltā balansa kopēšana no fotoattēla atmiņas kartē ( 0 Baltā balansa kopēšana no fotogrāfijas ).

Baltā balansa sākotnējie iestatījumi

Baltā balansa sākotnējo iestatījumu izmaiņas no d-1 līdz d-6 attiecas uz visām fotografēšanas izvēlņu bankām (A–D). Piemēram, iepriekš iestatīto iestatījumu izmaiņas, kad ir atlasīta uzņemšanas izvēlnes banka A, attiecas arī uz uzņemšanas izvēlnes bankām B līdz D.

Tiešā mērīšana

Kamera var saglabāt līdz sešām vērtībām iepriekš iestatītam manuālam baltā balansam.

 1. Turiet nospiestu pogu U un grieziet galveno komandu skalu, lai atlasītu L .

 2. Izvēlieties sākotnējo iestatījumu.

  Turiet nospiestu pogu U un grieziet apakškomandu ciparripu, līdz tiek parādīts vēlamais baltā balansa iepriekšējais iestatījums (d-1 līdz d-6).

 3. Izvēlieties tiešās mērīšanas režīmu.

  • Īsi atlaidiet pogu U un pēc tam nospiediet pogu U , līdz monitorā sāk mirgot ikona L
  • Kadra centrā parādīsies baltā balansa mērķis ( r ).

 4. Novietojiet baltā balansa mērķi ( r ) virs balta vai pelēka objekta un izmēriet iepriekš iestatītā manuālā baltā balansa vērtību.

  • Novietojiet mērķi ( r ), izmantojot kursortaustiņu.
  • Lai izmērītu baltā balansu, nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz galam vai nospiediet J .
  • Varat arī novietot mērķi ( r ) un izmērīt baltā balansu, pieskaroties displejam.
  • Mērķa izvēle nebūs pieejama, ja ir pievienota papildu zibspuldze. Kadrējiet kadru tā, lai baltais vai pelēkais atsauces objekts būtu displeja centrā.
  • Ja kamera nevar izmērīt baltā balansu, tiks parādīts ziņojums un kamera atgriezīsies tiešās mērīšanas režīmā. Mēģiniet vēlreiz izmērīt baltā balansu, piemēram, novietojot mērķi ( r ) virs cita objekta apgabala.

 5. Nospiediet pogu i , lai izietu no tiešās mērīšanas režīma.

Iepriekš iestatītā manuālā baltā balansa izvēlne

Iepriekš iestatītajai manuālajai baltā balansa izvēlnei var piekļūt, fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē atlasot [ White balance ] > L [ Preset manual ]. Iepriekš iestatītā manuālā baltā balansa izvēlne piedāvā opcijas iepriekš iestatīta manuāla baltā balansa vērtību kopēšanai no esošas fotogrāfijas vai komentāru pievienošanai vai baltā balansa priekšiestatījumu aizsardzībai.

Aizsargātie sākotnējie iestatījumi

Baltā balansa sākotnējie iestatījumi, kas norādīti ar ikonām g , ir aizsargāti un tos nevar mainīt.

Iepriekš iestatīta rokasgrāmata: iepriekš iestatīta iestatījuma izvēle

 • Sūtīšanas laikā sākotnējie iestatījumi no d-1 līdz d-6 ir iestatīti uz 5200 K, kas ir līdzvērtīgi baltā balansa opcijai H [ Direct sunlight ].
 • Baltā balansa sākotnējos iestatījumus var skatīt, fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē atlasot [ White balance ] > L [ Preset manual ]. Lai atsauktu saglabātu vērtību, iezīmējiet sākotnējo iestatījumu, izmantojot kursortaustiņu, un nospiediet J .

Tiešā mērīšanas režīms

Tiešās mērīšanas režīms tiks pārtraukts, ja laikā, kas atlasīts pielāgotajam iestatījumam c3 [ Izslēgšanās aizkave ] > [ Gaidstāves taimeris ], netiks veiktas nekādas darbības.

Baltā balansa mērīšana

Iepriekš iestatīto manuālo baltā balansu nevar izmērīt liela ātruma kadru uzņemšanas + vai vairāku ekspozīciju laikā.

Baltā balansa kopēšana no fotogrāfijas

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai kopētu baltā balansa vērtību no esošas fotogrāfijas uz atlasīto sākotnējo iestatījumu.

 1. Fotografēšanas izvēlnē atlasiet [ Baltā balanss ], pēc tam iezīmējiet [ Preset manual ] un nospiediet 2 .

 2. Izvēlieties galamērķi.

  • Izmantojot kursortaustiņu, iezīmējiet galamērķa sākotnējo iestatījumu (d-1 līdz d-6).
  • Nospiediet X , lai skatītu iepriekš iestatīto manuālo baltā balansa izvēlni.

 3. Izvēlieties [ Atlasīt attēlu ].

  Iezīmējiet [ Atlasīt attēlu ] un nospiediet 2 , lai skatītu attēlus pašreizējā atmiņas kartē.

 4. Iezīmējiet avota attēlu.

  • Iezīmējiet vajadzīgo attēlu, izmantojot kursortaustiņu.
  • Lai skatītu iezīmēto attēlu pilnā kadrā, nospiediet un turiet pogu X

 5. Kopēt baltā balansu.

  • Nospiediet J , lai kopētu baltās krāsas balansa vērtību iezīmētajai fotogrāfijai atlasītajā priekšiestatījumā.
  • Ja iezīmētajai fotogrāfijai ir komentārs, komentārs tiks kopēts komentārā atlasītajam iepriekš iestatītajam.

Precīzāka manuāla baltā balansa iestatīšana

Atlasīto sākotnējo iestatījumu var precīzi noregulēt, iepriekš iestatītajā manuālajā baltā balansa izvēlnē atlasot [ Fine-tune ].

"Rediģēt komentāru"

Lai ievadītu aprakstošu komentāru līdz 36 rakstzīmēm pašreizējam baltā balansa priekšiestatījumam, iepriekš iestatītajā manuālajā baltā balansa izvēlnē atlasiet [ Rediģēt komentāru ]. Ievadiet komentāru, kā aprakstīts sadaļā “Teksta ievade” ( 0 teksta ievade ).

"Aizsargāt"

Lai aizsargātu pašreizējo baltā balansa sākotnējo iestatījumu, iepriekš iestatītajā manuālajā baltā balansa izvēlnē atlasiet [ ON ] vienumam [ Protect ]. Sākotnējo iestatījumu nevar mainīt, kamēr vienumam [ Protect ] ir atlasīts [ ON ].