Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Video attēla apgabala opcijas

Videoklipu attēla apgabalu var atlasīt, izmantojot [ Attēla apgabals ] > [ Izvēlieties attēla apgabalu ] video ierakstīšanas izvēlnē. Video filmēšanai izmantotā apgriešana mainās atkarībā no atlasītās opcijas. Neatkarīgi no atlasītās opcijas malu attiecība ir 16:9.

 • Izvēlieties [ FX ], lai uzņemtu video tā dēvētajā “ FX video formātā”, [ DX ], lai uzņemtu “ DX video formātā”.
 • Attēla apgabalu videoklipiem, kas ierakstīti ar [ N-RAW 12-bit (NEV) ] vai [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ], kas atlasīti [ Video file type ] video ierakstīšanas izvēlnē, nosaka opcija, kas izvēlēta [ Kadra izmērs/kadru nomaiņas ātrums ]. Video ierakstīšanas izvēlnē atlasītā opcija [ Attēla apgabals ] > [ Izvēlēties attēla apgabalu ] netiek piemērota.
 • Izvēloties [ DX ] vienumam [ Izvēlieties attēla apgabalu ] vai uzstādot DX objektīvu uz kameras ar [ 3840 × 2160; 120p ], [ 3840 × 2160; 100p ], [ 1920 × 1080; 120p ] vai [ 1920 × 1080; 100p ], kas izvēlēts vienumam [ Kadra izmērs/kadru ātrums ], salīdzinājumā ar FX formātu palielina šķietamo fokusa attālumu par aptuveni 2,3x.
 • Pašlaik atlasītā opcija tiek parādīta ar ikonu displejā. Ja [ Ieslēgts ] ir izvēlēts [ Attēla apgabals ] > [ DX apgriešanas brīdinājums ] video ierakstīšanas izvēlnē, fotografēšanas displejā mirgos attēla apgabala ikona, kad ir atlasīts DX vai 2,3× apgriešana.

 • Dažādu kultūru izmēri ir parādīti zemāk.

  Formāts Izmērs
  Uz FX balstīts video formāts Apm. 35,9 × 20,2 mm
  Uz DX balstīts video formāts Apm. 23,5 × 13,2 mm
  2,3× Apm. 16,7 × 9,4 mm
 • DX balstīts video formāts tiek atlasīts automātiski, kad ir pievienots DX objektīvs.
 • Ja kadra izmēram ir atlasīts 7680 × 4320, attēla apgabals tiek fiksēts uz [ FX ]. Kad tiek pievienots DX objektīvs, rāmja izmērs mainās uz 3840 × 2160.
 • Video ierakstīšanas izvēlnē atlasot [ ON ] vienumam [ Electronic VR ], tiek samazināts apgriešanas lielums.