Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Jaunas opcijas pielāgotajam iestatījumam f3: “Pielāgotas vadīklas (atskaņošana)”

Ir veikti papildinājumi lomām, kas pieejamas pielāgotajam iestatījumam f3 [ Pielāgotas vadīklas (atskaņošana) ]. Ir pievienota arī opcija, lai kontrolētu kadra virzīšanas uzvedību atskaņošanas tālummaiņas laikā. Turklāt tagad var atiestatīt pielāgotās vadīklas.

Jauna atiestatīšanas opcija

Tagad jūs varat atiestatīt atlasītajām vadīklām to noklusējuma lomās pielāgotā iestatījuma f3 [ Custom Controls (playback) ] vadīklu atlases displejā.

  • Iezīmējiet vajadzīgo vadīklu un nospiediet O ( Q ), lai parādītu apstiprinājuma dialoglodziņu, kurā varat atiestatīt vadīklu uz tās noklusējuma lomu, iezīmējot [ ] un nospiežot J
  • Nospiežot un aptuveni trīs sekundes turot nospiestu pogu O ( Q ), kad vadīkla ir iezīmēta, tiek parādīts apstiprinājuma dialoglodziņš, kurā varat atiestatīt visas vadīklas to noklusējuma lomās, iezīmējot [ ] un nospiežot J

Tikko pielāgojamas vadīklas

Tagad var pielāgot šādas vadīklas:

  • q [ Atskaņošanas poga ]
  • r [ BKT poga ]
  • t [ Zibspuldzes režīma poga ]
  • 3 [ Objektīva Fn2 poga ]
  • S [ Objektīva Fn poga ]

Jaunas lomas

Opcija Apraksts
O [ Dzēst ] Vienreiz nospiediet vadības pogu, lai parādītu apstiprinājuma dialoglodziņu. Vēlreiz nospiediet vadības pogu, lai izdzēstu pašreizējo attēlu un atgrieztos atskaņošanas režīmā.
[ Kadra uz priekšu tālummaiņas pozīcija ]

Izvēlieties, kā kamera centrē displeju, kad tiek pagriezta galvenā vai apakškomandu skala, lai ritinātu attēlus atskaņošanas tālummaiņas laikā.

  • [ Saglabāt pašreizējo tālummaiņas pozīciju ]: centrējiet displeju pašreizējā tālummaiņas vietā.
  • [ Prefer focus point ]: centrējiet displeju uz fokusa punktu, kas bija aktīvs fotoattēla uzņemšanas laikā.