Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Jauns video atskaņošanas i elements: “Atskaņošanas ātrums”

A [ Atskaņošanas ātrums ] vienums ir pievienots video atskaņošanas i izvēlnei. Izvēlieties video atskaņošanas ātrumu no [ Oriģinālais ātrums ], [ 1/2x ātrums ] un [ 1/4x ātrums ]. Atskaņošana turpināsies lēnā kustībā ar ātrumu 1/2x vai 1/4x, ja ir atlasīts attiecīgi [ 1/2x ātrums ] vai [ 1/4x ātrums ]. Turklāt video atskaņošanas ātrumu var mainīt atskaņošanas laikā, kad video ir apturēts, atskaņošanas i izvēlnē izmantojot [ Playback speed ].

Atskaņošanas ātruma maiņa, izmantojot galveno un apakškomandu ciparripu

Vienums [ Playback speed ] ir pievienots arī pielāgotajam iestatījumam f3 [ Custom controls (playback) ]. Ja ir piešķirts galvenajai vai apakškomandu ciparripai, atskaņošanas ātrumu var mainīt video atskaņošanas laikā, griežot komandu ciparripu ( 0 funkcijas, kas pievienotas [ Galvenajai komandu ciparripai ]/[ Apakškomandu ciparripai ] > [ Video atskaņošana ] ).

Atskaņošanas ātruma maiņa

  • Ja atskaņošanas ātrums tiek mainīts, izmantojot i izvēlni, jaunais atskaņošanas ātrums attieksies uz visām video atskaņošanām.
  • Ja atskaņošanas ātrums tiek mainīts, izmantojot komandu ciparripu, kurai ir piešķirts [ Atskaņošanas ātrums ], izmantojot pielāgoto iestatījumu f3 [ Pielāgotas vadīklas (atskaņošana) ], jaunais atskaņošanas ātrums attiecas tikai uz pašreizējo video atskaņošanu.