Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Jauns vienums “ Sērijas atskaņošanai ” atskaņošanas izvēlnē: “ Automātiskās sērijas atskaņošanas opcijas

[ Automātiskās sērijas atskaņošanas iespējas ] ir pievienots opcijām, kas pieejamas atskaņošanas izvēlnē [ Sērijas atskaņošana ]. Izvēlieties sērijas sēriju skatīšanas opcijas, kad [ Auto series playback ] ir iestatīts uz [ ON ].

Opcija Apraksts
[ Cilpas atskaņošana ] Ja ir atlasīts [ ON ], pašreizējā sērija tiks atskaņota atkārtoti.
[ Pagaidiet pirms atskaņošanas ]

Izvēlieties laiku, līdz tiek sākta automātiskās sērijas atskaņošana, tiklīdz tiek parādīts pirmais sērijas attēls: [ Normal ], [ Long ], [ Short ] vai [ Sākt nekavējoties ].

[ Automātiskās sērijas atskaņošanas ātrums ]

Izvēlieties automātiskās sērijas atskaņošanas atskaņošanas ātrumu.

  • [ 5 kadri/s ], [ 15 kadri/s ], [ 30 kadri/s ]: atskaņošana notiek izvēlētajā ātrumā.
  • [ Pašreizējā atbrīvošanas režīma ātrumā ]: atskaņošana notiek ar ātrumu, kas izvēlēts pašreizējam atbrīvošanas režīmam.

    • Atskaņošana notiek ar ātrumu 3 kadri sekundē, ja ir atlasīts viena kadra vai automātiskā taimera atbrīvošanas režīms.