Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

“Ādas mīkstināšana” ir pievienota fotoattēlu uzņemšanas un video ierakstīšanas izvēlnēm

[ Ādas mīkstināšana ] vienums ir pievienots fotoattēlu uzņemšanas un video ierakstīšanas izvēlnēm. Attēli, kas uzņemti, kad tiek noteikta cilvēka portreta objekta seja, tiks automātiski apstrādāti, lai mīkstinātu objekta sejas krāsu.

Opcija Apraksts
[ Tas pats kā fotoattēlu iestatījumi ]
(tikai video ierakstīšanas izvēlne)
Izmantojiet fotoattēliem pašlaik atlasīto opciju.
[ Augsts ]

Izvēlieties veikto ādas mīkstināšanas apjomu (secībā no augsta līdz zemam) [ High ], [ Normal ] un [ Low ].

  • Kamera vienlaikus var veikt ādas mīkstināšanu līdz trim objektiem.
  • Ja tiek atklāts vairāk nekā viens cilvēka portreta objekts, virs katra objekta parādīsies pelēks fokusa punkts. Ja vienumam [ AF-area mode ] ir atlasīts [ Auto-area AF ], kameras atlasītajā fokusa punktā parādīsies ikonas H un F Fokusa punktu var novietot, nospiežot 4 vai 2 , lai izvēlētos objektu, uz kuru attiecas ādas mīkstināšana.
[ Parasti ]
[ Zems ]
[ Izslēgts ] Ādas mīkstināšana.

Ādas mīkstināšanas ierobežojumi fotoattēlu režīmā

Ādas mīkstināšanu nevar apvienot ar dažām kameras funkcijām, tostarp:

  • ātrgaitas kadru uzņemšana +,
  • vairākas ekspozīcijas, un
  • HDR pārklājums.

Ādas mīkstināšanas ierobežojumi video režīmā

Ādas mīkstināšana netiks veikta, ja:

  • Video ierakstīšanas izvēlnē vienumam [ Video faila veids ] ir atlasīts [ N‑ RAW 12-bit (NEV) ] vai [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ], vai
  • [ N-Log ] ir izvēlēts toņu režīmam, ja [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] vai [ H.265 10-bit (MOV) ] ir atlasīts [ Video file type ] video ierakstīšanas izvēlnē.