Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Izmaiņas un papildinājumi “Savienot ar FTP serveri”

Ir veiktas izmaiņas un papildinājumi [ Izveidojiet savienojumu ar FTP serveri ] vienumu tīkla izvēlnē.

Palielināta profila krātuve

Tīkla profilu skaits, ko var saglabāt, izmantojot [ Savienot ar FTP serveri ] > [ Tīkla iestatījumi ] > [ Kopēt uz/no kartes ] > [ Kopēt profilu uz karti ], ir palielināts no 1 līdz 99.

  • Iezīmējiet [ Kopēt profilu kartē ] un nospiediet 2 , pēc tam iezīmējiet profilu, kuru vēlaties saglabāt, un vēlreiz nospiediet 2 . Atlasiet galamērķi (1–99) un nospiediet J , lai kopētu profilu kartē.

Automātiska atkārtota savienošana kļūdas gadījumā

[ Saglabāt savienojumu ] ir pievienots opcijām, kas pieejamas tīkla izvēlnē [ Savienot ar FTP serveri ] > [ Opcijas ]. Ja savienojums tiek zaudēts bezvadu, TCP/IP vai FTP kļūdas dēļ, kad ir atlasīts [ ON ], kamera automātiski mēģinās atkārtoti izveidot savienojumu pēc aptuveni 15 sekundēm. Kamera mēģinās atkārtoti izveidot savienojumu, līdz savienojums tiks atjaunots.

  • Gaidstāves taimera derīguma termiņš beigsies, kad ir atlasīts [ ON ], neatkarīgi no opcijas, kas atlasīta pielāgotajam iestatījumam c3 [ Izslēgšanās aizkave ] > [ Gaidstāves taimeris ]. Ņemiet vērā, ka tas palielina akumulatora iztukšošanos.