Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Brīdinājumi: atrašanās vietas dati ( GPS / GLONASS )

Atrašanās vietas dati un ceļa žurnāli
  • Ja iestatīšanas izvēlnē [ Atrašanās vietas dati (iebūvēts) ] ir atlasīts [ ON ] (Ieslēgts) > [ Record location data ] vai notiek žurnāla izsekošana, kamera turpinās iegūt žurnālu un/vai atrašanās vietu, pat ja tā ir izslēgta.
  • Personiskā informācija var tikt izsecināta no atrašanās vietas datiem, kas saglabāti maršrutu žurnālos vai iegulti fotoattēlos un videoklipos. Esiet piesardzīgs, kopīgojot fotoattēlus, videoklipus vai ierakstu žurnālus vai ievietojot tos internetā vai citās vietās, kur tos var apskatīt trešās puses. Noteikti izlasiet arī sadaļu “Uzmanību: atbrīvošanās no datu glabāšanas ierīcēm” ( 0 Uzmanību: atbrīvošanās no datu glabāšanas ierīcēm ).
Navigācija

Šis produkts ir kamera. Tas nav paredzēts lietošanai kā navigācijas vai mērniecības ierīce.

  • Kameras paziņotā atrašanās vieta ir tikai aptuvena. To nedrīkst izmantot uzmērīšanai vai navigācijai, ceļojot ar lidmašīnu vai automašīnu, kājām vai citiem līdzekļiem.
Izmantošana ārzemēs
  • Pirms ceļojuma sazinieties ar savu ceļojumu aģentu vai to valstu vēstniecību vai tūrisma pārvaldi, kuras apmeklēsiet, lai iegūtu informāciju par ierobežojumiem, kas var attiekties uz kameru izmantošanu, kas atbalsta atrašanās vietas datu ierakstīšanu. Piemēram, Ķīna aizliedz nesankcionētu atrašanās vietas datu ierakstīšanu. Atlasiet [ IZSL. ] vienumam [ Ierakstīt atrašanās vietas datus ].
  • No 2021. gada oktobra atrašanās vietas datu funkcija var nedarboties, kā paredzēts Ķīnā un Ķīnas robežas tuvumā.