Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Power Zoom atbalsts

Kamera tagad atbalsta jaudas tālummaiņu, lai to izmantotu ar jaudas tālummaiņas (PZ) objektīviem. Papildus objektīva tālummaiņas gredzena izmantošanai tagad ir iespēja tuvināt un attālināt kamerai pievienotus elektriskos tālummaiņas objektīvus, izmantojot kameras vadības ierīces (“jaudiskā tālummaiņa”).

Jauns pielāgots iestatījums: f12 " Piešķiriet jaudas tālummaiņas pogas

Izvēlieties, vai X un W ( Q ) pogas var izmantot elektriskajai tālummaiņai fotografējot, kad ir pievienots elektriskais tālummaiņas objektīvs.

Opcija Apraksts
[ Izmantojiet pogas x / w ] Izvēloties [ ON ], X un W ( Q ) pogas var izmantot jaudai tālummaiņai.
[ Jaudas tālummaiņas ātrums ] Izvēlieties ātrumu, ar kādu jaudas tālummaiņas objektīvus var tuvināt un tālināt, izmantojot pogas.

Jauns pielāgots iestatījums: g9 “Piešķirt jaudas tālummaiņas pogas”

Izvēlieties, vai X un W ( Q ) pogas var izmantot elektriskajai tālummaiņai video ierakstīšanas laikā, kad ir pievienots elektriskais tālummaiņas objektīvs.

Opcija Apraksts
[ Izmantojiet pogas x / w ] Izvēloties [ ON ], X un W ( Q ) pogas var izmantot jaudai tālummaiņai.
[ Jaudas tālummaiņas ātrums ]

Izvēlieties ātrumu, ar kādu jaudas tālummaiņas objektīvus var tuvināt un tālināt, izmantojot pogas; ja vēlaties, varat izvēlēties vienu ātrumu izmantošanai ierakstīšanas laikā un citu - pirms un pēc ierakstīšanas.

  • Ņemiet vērā, ka tālummaiņas laikā ierakstītajos materiālos var būt dzirdamas objektīva radītās skaņas. Šo efektu var mazināt, izvēloties mazāku tālummaiņas ātrumu.

Power Zoom piešķiršana kameras vadīklām

Jaudas tālummaiņas lomu var piešķirt kameras vadīklām, izmantojot opcijas, kas tikko pievienotas pielāgotajiem iestatījumiem f2 [ Pielāgotas vadīklas (uzņemšana) ] un g2 [ Pielāgotas vadīklas ]. Šo lomu var piešķirt pogām Fn1 un Fn2 ( 0 jaunas opcijas pielāgotajiem iestatījumiem f2 “Custom Controls (Shooting)” un g2 “Custom Controls” ).

Jauns iestatīšanas izvēlnes vienums: “ Saglabāt tālummaiņas pozīciju (PZ objektīvi)

Ja ir atlasīts [ ON ], kad ir pievienots jaudas tālummaiņas (PZ) objektīvs, kamera saglabās pašreizējo tālummaiņas pozīciju, kad tā tiks izslēgta, un atjaunos to nākamajā ieslēgšanas reizē. Ņemiet vērā, ka tas palielina kameras palaišanas laiku.

Fokusa attāluma displejs

Objektīva fokusa attālums tiek parādīts uzņemšanas displejā, kad ir pievienots elektriskais tālummaiņas objektīvs.