Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Atmiņas kartes ietilpība

Nākamajā tabulā parādīts bufera ietilpība un aptuvenais attēlu skaits, ko var saglabāt 325 GB 1 kartē ar dažādu attēla kvalitāti ( 0 Attēla kvalitātes pielāgošana ) un izmēriem ( 0 Attēla izmēra izvēle ), ja [ Izvēlieties attēlu ] ir atlasīts [ FX (36 × 24) ] apgabals ]. Faktiskā ietilpība ir atkarīga no uzņemšanas apstākļiem un kartes veida.

Attēla kvalitāte Attēla izmērs Faila lielums Atlikušo ekspozīciju skaits 2 Bufera ietilpība 2, 3
NEF ( RAW ), bezzudumu saspiešana Apm. 55,1 MB 3600 kadri 79 kadri
NEF ( RAW ), augsta efektivitāte m Apm. 33,0 MB 8500 kadri 685 kadri
NEF ( RAW ), augsta efektivitāte Apm. 22,0 MB 12 100 kadri Vairāk nekā 1000 kadru
JPEG fine 4 Liels Apm. 24,1 MB 10 400 kadri Vairāk nekā 1000 kadru
Vidēja Apm. 14,3 MB 17 700 kadri
Mazs Apm. 7,0 MB 35 400 kadri
Normāls JPEG 4 Liels Apm. 12,2 MB 20 600 kadri Vairāk nekā 1000 kadru
Vidēja Apm. 7,2 MB 34 400 kadri
Mazs Apm. 3,6 MB 68 800 kadri
JPEG pamata 4 Liels Apm. 5,3 MB 39 900 kadri Vairāk nekā 1000 kadru
Vidēja Apm. 3,4 MB 65 200 kadri
Mazs Apm. 1,9 MB 123 000 kadru

Skaitļi attiecas uz ProGrade Digital COBALT 1700R 325 GB atmiņas karti (no 2021. gada septembra) ar NIKKOR Z 50 mm f/1.8S objektīvu, kas piestiprināts kamerai.

Attēlu skaits, ko var saglabāt atmiņas kartē vai saglabāt atmiņas buferī, ir atkarīgs no ierakstītā sižeta.

Maksimālais ekspozīciju skaits, ko var saglabāt atmiņas buferī ar ISO 100. Dažās situācijās var samazināties, tostarp šādos gadījumos:

  • opcijai [ Image quality ] ir atlasīta optimālas saspiešanas ([ m ]) JPEG opcija vai
  • [ ON ] ir atlasīts vienumam [ Auto distortion control ].

Attēlos tiek pieņemts, ka opcijai [ Image quality ] ir atlasīta izmēra prioritātes opcija (opcija, kas nav atzīmēta ar [ m ]). Optimālas saspiešanas ([ m ]) opcijas izvēle palielina faila lielumu; attiecīgi samazinās attēlu skaits un bufera ietilpība.