Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Sērijas atskaņošana

G poga U D atskaņošanas izvēlne

Izvēlieties sēriju skatīšanas iespējas (sērija) kadru, kas uzņemti sērijveida fotografēšanas laikā.

Apakšselektors parāda pirmo kadru

Opcija Apraksts
[ IESL. ] Ritinot attēlus, izlaidiet visus, izņemot pirmo kadru katrā sērijā, pagriežot apakšselektoru pa kreisi vai pa labi. Attēli, kas neietilpst sērijā, netiks izlaisti. Atsevišķos kadrus katrā sērijveidā var skatīt, pagriežot pakārtoto selektoru uz augšu vai uz leju.
[ IZSL. ] Apakšselektors veic tās pašas funkcijas kā kursortaustiņš, kad tas ir noliekts uz augšu, uz leju, pa kreisi vai pa labi.

Automātiskās sērijas atskaņošana

Ja ir atlasīts [ ON ], atlikušie attēli tiks atskaņoti automātiski pēc tam, kad pirmais attēls sērijveidā ir parādīts pilnrāmja kadrā dažas sekundes. Atskaņošana beidzas, kad tiek parādīts pēdējais sērijveida attēls.

Norādiet sērijas kā atsevišķus sīktēlus

Ja ir atlasīts [ ON ], sīktēlu sarakstā tiks parādīts tikai pirmais kadrs katrā sērijā. Pirmais attēls katrā sērijā tiks identificēts ar c ikonu un skaitli, kas norāda kopējo kadru skaitu sērijā.

  • Pilnrāmja kadra atskaņošanas laikā tiks parādīti visi attēli katrā sērijveidā.
  • Atlasot [ ON ] opciju [ List series as single thumbnails ] (Saraksts sēriju kā atsevišķus sīktēlus), tiek nodrošināta piekļuve [ Manage series ] atskaņošanas i izvēlnē ( 0 Photos ).