Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Vibrāciju samazināšana

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Izvēlieties, vai iespējot vibrācijas samazināšana . Pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no objektīva.

Opcija Apraksts
C [ Parasti ] Izvēlieties, lai uzlabotu vibrāciju samazināšanu, fotografējot statiskus objektus.
D [ Sports ] Izvēlieties, fotografējot sportistus un citus objektus, kas pārvietojas ātri un neparedzami.
[ Izslēgts ] Vibrācijas samazināšana ir atspējota.

Brīdinājumi: izmantojiet vibrāciju samazināšanas funkciju

  • Ar dažiem objektīviem var nebūt pieejama opcija [ Vibration samazināšana ].
  • Pirms fotografēšanas ieteicams pagaidīt, līdz displejā redzamais attēls stabilizējas.
  • Ja objektīviem, kas atbalsta vibrāciju samazināšanu, ir atlasīts [ Normal ], attēls skatu meklētājā var svārstīties pirms aizvara atlaišanas, taču tās ir dabiskas vibrācijas samazināšanas sekas un neliecina par darbības traucējumiem. Ja kustība traucē uzmanību, var izmantot [ Sports ] vai [ Izslēgts ].
  • [ Normal ] vai [ Sport ] ir ieteicama kadru panoramēšanai. Režīmos [ Normal ] un [ Sport ] vibrāciju samazināšana attiecas tikai uz kustībām, kas nav pannas daļa. Ja kamera tiek panoramēta, piemēram, horizontāli, vibrāciju samazināšana tiks piemērota tikai vertikālai vibrācijai.
  • [ Normal ] un [ Sport ] ir ieteicami arī tad, ja kamera ir uzstādīta uz statīva vai monopoda. Tomēr ņemiet vērā, ka [ Izslēgts ] var būt labāka izvēle ar dažiem statīviem atkarībā no fotografēšanas apstākļiem. Iestatījumi var atšķirties atkarībā no objektīva; Plašāku informāciju skatiet objektīva dokumentācijā.
  • Ja F stiprinājuma objektīvs ar vibrācijas samazināšanas slēdzi ir pievienots, izmantojot papildu FTZ II / FTZ stiprinājuma adapteri, [ Vibration samazināšana ] būs pelēkā krāsā un nebūs pieejams. Vibrāciju samazināšanai izmantojiet objektīva slēdzi.