Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Formatējiet atmiņas karti

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Formatējiet atmiņas kartes. Atmiņas kartes, kas ir formatētas datorā vai citā kamerā, pirms lietošanas ir jāpārformatē, izmantojot šo opciju. Lai sāktu formatēšanu, izvēlieties atmiņas kartes slotu un atlasiet [ ]. Ņemiet vērā, ka formatēšana neatgriezeniski izdzēš visus attēlus un citus datus kartē. Pirms formatēšanas noteikti izveidojiet rezerves kopijas, ja nepieciešams.

Uzmanību: formatēšanas laikā

Neizslēdziet kameru un neizņemiet atmiņas kartes, kamēr displejā nav dzēsts ziņojums [ Formatting memory card ].

Formātu pogas

Turot abas formatēšanas pogas ( O / Q un S / Q ) nospiestas ilgāk par divām sekundēm, tiek parādīts dialoglodziņš, kurā tiek piedāvāts izvēlēties formatējamo karti.

“Jā (pilns formāts)”

Formatējot saderīgas CFexpress atmiņas kartes, pēc atmiņas kartes slota izvēles vienkāršas [ ] vietā tiks parādītas opcijas [ Jā (pilns formāts) ] un [ Jā (ātrais formāts) ].

  • Izvēlieties [ Jā ( pilns formāts ) ], lai veiktu pilnu formatēšanu, dzēšot datus no visiem kartes apgabaliem. Šī opcija ir ieteicama lietotājiem, kuri vēlas nodrošināt visu datu dzēšanu vai kuriem šķiet, ka ātrums, ar kādu kamera nolasa no kartes un ieraksta tajā, ir samazinājies, un vēlas uzlabot datu pārsūtīšanas ātrumu.
  • Lai formatētu karti, izmantojot esošo formatēšanas metodi, izvēlieties [ Jā ( ātrais formāts ) ].

Uzmanību: Pilns formāts

Pilns formāts prasa ilgāku laiku nekā ātrais formatējums.

“Ātrais formāts” pret “Pilns formāts”

Ātrais formatējums pārraksta tikai failu sistēmas informāciju, atstājot faktiskos faila datus neskartus. Turpretim, veicot pilnu formatēšanu CFexpress atmiņas kartē, tiek izdzēsti visi dati. Mēs iesakām pilnībā formatēt CFexpress atmiņas kartes pirms atbrīvošanās vai īpašumtiesību nodošanas.