Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Klusuma režīms

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Atlasiet [ ON ], lai iestatīšanas izvēlnē ignorētu opcijas, kas atlasītas vienumam [ Camera sounds ] un izslēgt skaņu elektroniskais aizvars un skaņas signāls fotografēšanas laikā.

  • Izvēloties [ ON ], tiek izslēgtas arī citas kameras skaņas. Tomēr tas pilnībā neizslēdz kameru. Kameras skaņas joprojām var būt dzirdamas, piemēram, autofokusa vai diafragmas regulēšanas laikā, pēdējā gadījumā visredzamāk, ja diafragmas atvērums ir mazāks (ti, ja f skaitļi ir lielāki) par f/5,6.
  • Atsevišķos gadījumos kadru virzīšanas ātrums var samazināties.
  • Ilgas ekspozīcijas trokšņu samazināšana ir atspējota.
  • Papildu zibspuldzes neuzplaiksnīs.
  • Klusais režīms izslēdz elektronisko aizvaru un pīkstienu un slāpē citas kameras skaņas, taču neatbrīvo fotogrāfus no nepieciešamības ievērot savu subjektu privātumu un attēlu tiesības.

Gaidstāves taimeris

Pat ja vienumam [ Silent mode ] ir atlasīts [ IESLĒGTS ], tiks atskaņota skaņa, kad tiek aktivizēts gaidstāves taimeris vai beidzas tā derīguma termiņš. Lai izslēgtu gaidstāves taimera skaņu, izvēlieties [ No limit ] pie pielāgotā iestatījuma c3 [ Izslēgšanās aizkave ] > [ Gaidstāves taimeris ].