Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

e8: Ani Patlama Önceliği

G düğmesi U A Özel Ayarlar menüsü

İsteğe bağlı flaş ünitelerinin, çekim sırasında her çekimden önce monitör ön flaşları yayınlayıp yayınlamayacağını seçin. patlama fotoğrafçılığı yüksek veya düşük hızlı sürekli bırakma modunda.

Seçenek Tanım
c [ Çerçeve ilerleme hızına öncelik ver ]

Flaş ünitesi, her sekanstaki ilk çekimden önce bir monitör ön flaşı yayar ve geri kalan çekimler için çıkışı ölçülü değerde kilitler. Kare ilerleme hızı, [ Hassas flaş kontrolüne öncelik ver ] seçildiğinde olduğundan daha az düşer.

  • Seri çekim sırasında çekim ekranında bir FV kilidi simgesi ( r ) belirecektir.
q [ Hassas flaş kontrolüne öncelik verin ] Flaş ünitesi, her çekimden önce bir monitör ön flaşı yayar ve flaş çıkışını gerektiği gibi ayarlar. Çerçeve ilerleme hızı bazı durumlarda düşebilir.