Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

Bildirimler

ABD'deki Müşteriler için Bildirimler

Pil Şarj Cihazı

ÖNEMLİ GÜVENLİK TALİMATLARI—BU TALİMATLARI SAKLAYIN

TEHLİKE—YANGIN VEYA ELEKTRİK ÇARPMASI RİSKİNİ AZALTMAK İÇİN BU TALİMATLARA DİKKATLE UYUN

Federal İletişim Komisyonu (FCC) Radyo Frekansı Parazit Beyanı

Bu cihaz, FCC Kurallarının 15. bölümüne uygundur. Çalıştırma, aşağıdaki iki koşula tabidir: (1) Bu cihaz, zararlı etkileşime neden olmayabilir ve (2) bu cihaz, istenmeyen çalışmaya neden olabilecek girişim de dahil olmak üzere, alınan her türlü girişimi kabul etmelidir.

Not : Bu ekipman test edilmiş ve FCC kurallarının 15. Bölümü uyarınca B Sınıfı dijital cihaz sınırlarına uygun bulunmuştur. Bu limitler, konut kurulumunda zararlı parazitlere karşı makul koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Bu ekipman, radyo frekansı enerjisi üretir, kullanır ve yayabilir ve talimatlara uygun olarak kurulmaz ve kullanılmazsa, radyo iletişiminde zararlı parazite neden olabilir. Ancak, belirli bir kurulumda parazit olmayacağının garantisi yoktur. Bu ekipman, radyo veya televizyon alımında, ekipmanı açıp kapatarak belirlenebilen zararlı parazite neden olursa, kullanıcının aşağıdaki önlemlerden bir veya daha fazlasını alarak paraziti düzeltmeye çalışması önerilir:

  • Alıcı antenin yönünü veya yerini değiştirin.
  • Ekipman ve alıcı arasındaki mesafeyi artırın.
  • Ekipmanı, alıcının bağlı olduğundan farklı bir devre üzerindeki bir prize bağlayın.
  • Yardım için satıcıya veya deneyimli bir radyo/TV teknisyenine danışın.

DİKKAT

Değişiklikler

FCC, bu cihazda yapılan ve Nikon Corporation tarafından açıkça onaylanmayan herhangi bir değişiklik veya modifikasyonun, kullanıcının ekipmanı çalıştırma yetkisini geçersiz kılabileceğinin kullanıcıya bildirilmesini zorunlu kılar.

Arayüz Kabloları

Ekipmanınız için Nikon tarafından satılan veya sağlanan arabirim kablolarını kullanın. Diğer arabirim kablolarının kullanılması, FCC kurallarının B Sınıfı Bölüm 15 sınırlarını aşabilir.

Nikon Inc., 1300 Walt Whitman Road, Melville, New York 11747-3064, ABD Tel.: 631-547-4200

Kanada'daki Müşteriler için Bildirim
CAN BUZ-3 B / NMB-3 B
Avrupa'daki Müşteriler için Bildirimler

DİKKAT : PİL YANLIŞ TİPTE BİR PİLLE DEĞİŞTİRİLDİĞİNDE PATLAMA RİSKİ VARDIR. KULLANILMIŞ PİLLERİ TALİMATLARA UYGUN OLARAK ATIN.

Bu sembol, elektrikli ve elektronik ekipmanların ayrı ayrı toplanması gerektiğini belirtir.

Aşağıdakiler yalnızca Avrupa ülkelerindeki kullanıcılar için geçerlidir:

  • Bu ürün, uygun bir toplama noktasında ayrı olarak toplanmak üzere tasarlanmıştır. Evsel atık olarak atmayın.
  • Ayrı toplama ve geri dönüşüm, doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur ve yanlış imhadan kaynaklanabilecek insan sağlığı ve çevre üzerindeki olumsuz sonuçların önlenmesine yardımcı olur.
  • Daha fazla bilgi için, satıcıyla veya atık yönetiminden sorumlu yerel yetkililerle iletişime geçin.

Pilin üzerindeki bu sembol, pilin ayrıca toplanması gerektiğini gösterir.

Aşağıdakiler yalnızca Avrupa ülkelerindeki kullanıcılar için geçerlidir:

  • Bu sembolle işaretlenmiş olsun ya da olmasın tüm piller, uygun bir toplama noktasında ayrı olarak toplanmak üzere belirlenmiştir. Evsel atık olarak atmayın.
  • Daha fazla bilgi için, satıcıyla veya atık yönetiminden sorumlu yerel yetkililerle iletişime geçin.