Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

b7: saglabāt derīguma termiņu. Kad f/ izmaiņas

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Ja režīmā M fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Auto ISO sensitivity control ] ir atlasīts [ OFF ], tādas darbības kā pārslēgšana uz objektīvu ar citu diafragmas atvēruma diapazonu var izraisīt neparedzētas diafragmas atvēruma izmaiņas. Ja opcijai [ Saglabāt eksp. kad f/ mainās ], kamera pielāgos aizvara ātrumu vai ISO jutību, lai saglabātu ekspozīciju tās pašreizējā vērtībā.

  • Citi gadījumi, kad iestatījumus var automātiski pielāgot, lai saglabātu ekspozīciju, ir šādi:

    • objektīvi ar dažādu maksimālo diafragmas atvērumu pie minimālās un maksimālās tālummaiņas tiek tuvināti vai tālināti, vai
    • fokusa attālums mainās, kamēr ir pievienots mikroobjektīvs.
  • Iestatījumu, kas pielāgots, lai saglabātu ekspozīciju, mainoties diafragmas atvērumam, var izvēlēties no [ Shutter speed ] un [ ISO sensitivity ]. Izvēlieties [ Ekspozīcijas uzturēšana izslēgta ], lai atspējotu šo funkciju.
  • Atkarībā no objektīva, dažos iestatījumos kamera var nespēt uzturēt pašreizējo ekspozīciju.
  • Video ierakstīšanas laikā ekspozīcijas uzturēšana nav pieejama.