Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

d18: pielāgots monitora fotografēšanas displejs

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties monitora displejus var piekļūt, fotografēšanas laikā nospiežot pogu DISP .

 • Iezīmējiet vienumus ([ Displejs 2 ] līdz [ Displejs 5 ]) un nospiediet J , lai atlasītu ( M ) vai atceltu atlasi ( U ). Tikai displejiem, kas atzīmēti ar ķeksīti ( M ), var piekļūt, fotografēšanas laikā nospiežot pogu DISP . [ Displejs 1 ] nevar atcelt atlasi.

 • Lai izvēlētos indikatorus, kas parādās displejos [ Displejs 1 ] līdz [ Displejs 4 ], iezīmējiet atbilstošo opciju un nospiediet 2 . Pēc tam varat iezīmēt vienumus un nospiest J , lai atlasītu ( M ) vai atceltu atlasi ( U ).

  Opcija Apraksts
  A [ Pamatinformācija par fotografēšanu ] Skatiet fotografēšanas režīmu, aizvara ātrumu, diafragmas atvērumu un citu fotografēšanas pamatinformāciju.
  B [ Sīkāka informācija par fotografēšanu ] Skatiet fokusa režīmu, AF apgabala režīmu, baltā balansu un citu detalizētu fotografēšanas informāciju.
  C [ Skārienvadības ierīces ] Skatiet opcijas, kurām var piekļūt, izmantojot skārienvadības, tostarp pieskāriena AF un i izvēlni.
  D [ Virtuālais horizonts ] Iespējot virtuālo horizontu. Displeja veidu var izvēlēties, izmantojot pielāgoto iestatījumu d17 [ Virtual Horizon type ].
  E [ Histogramma ] Iespējojiet RGB histogrammu.
  b [ Ierāmēšanas režģis ] Iespējot kadrēšanas režģi. Displeja veidu var izvēlēties, izmantojot pielāgoto iestatījumu d16 [ Grid type ].
  F [ Centrālais indikators ] Rāmja centrā parādiet krustpunktu.
  G [ Centrā svērtais laukums ]

  Pievienojiet 8 vai 12 mm apli uzņemšanas displeja centrā ikreiz, kad fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē [ Metering ] ir atlasīts [ Center-weighted metering ].

  • Apļa izmērs mainās atkarībā no opcijas, kas atlasīta pielāgotajam iestatījumam b5 [ Center-weighted area ]. Aplis netiek rādīts, ja pielāgotajam iestatījumam b5 [ Center-weighted area ] ir atlasīts [ Average] .
 • [ Displejs 5 ] sastāv tikai no informācijas displeja, un to nevar pielāgot.
 • Lai pabeigtu darbību, nospiediet G .