Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

d4: pirmsizlaides tveršanas opcijas

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties sprādziena garumu ierakstīts no atmiņas bufera beigām, kad aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz galam un tiek ierakstīts maksimālais sērijas ilgums, kamēr aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz galam. ātrgaitas kadru uzņemšana + režīmā.

  1. Bufera daļa, kas ierakstīta atmiņas kartē atbrīvošanas brīdī ([ Pirmizlaides sērija ])
  2. Attēli, kas uzņemti pēc izlaišanas ([ Pēc izlaiduma sērija ])
  3. Pilnīga ātrgaitas sērija
Opcija Apraksts
[ Pirmizlaides sērija ]

Ja ir atlasīta cita opcija, nevis [ None ], kamera buferēs kadrus, kamēr aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz pusei, bet tikai tos kadrus, kas pievienoti buferim pēdējās n sekundēs, kur n ir vērtība, kas atlasīta opcijai [ Pre- release burst ], tiks ierakstīts atmiņas kartē, kad aizvara atbrīvošanas poga tiks nospiesta līdz galam (“Pre-Release Capture”).

  • Ja intervāls starp aizvara atbrīvošanas pogas nospiešanu līdz pusei un tās nospiešanu līdz galam ir īsāks par atlasīto laiku, tiks ierakstīti tikai tie kadri, kas saglabāti buferī, kamēr poga tika nospiesta līdz pusei.
[ Pēcizlaides sērija ] Izvēlieties maksimālo laiku, cik ilgi kamera turpinās uzņemt attēlus pēc tam, kad aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz galam: [ 1 s ], [ 2 s ], [ 3 s ] vai [ Max. ]. Uzņemšanu var turpināt līdz aptuveni 4 s, ja [ Maks. ] ir atlasīts.

Ja vienumam [ Pre-release burst ] ir atlasīta cita opcija, nevis [ None ], uzņemšanas displejā tiek parādīta Y ikona. Kamēr aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz pusei, ikonā parādīsies zaļš punkts ( I ), kas norāda, ka notiek buferizācija.

  • Ja aizvara atbrīvošanas poga tiek nospiesta līdz pusei ilgāk par aptuveni 30 sekundēm, ikonā parādīsies C un tiks atcelta pirmsatbrīvošanas uzņemšana. Uzņemšanu pirms atbrīvošanas var atsākt, paceļot pirkstu no aizvara atbrīvošanas pogas un pēc tam vēlreiz nospiežot to līdz pusei.