Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

d14: Atlaišanas laika indikators

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Pielāgojiet iestatījumus, kas saistīti ar displeja reakciju, kad aizvars tiek atbrīvots.

Opcija Apraksts
[ Rādītāja veids ]
 • Izvēlieties, kā displejs reaģēs, kad aizvars tiek atbrīvots.

  • [ Type A ]: displejs kļūst tumšs, kad aizvars tiek atbrīvots. Tas atvieglo objekta izsekošanu panoramēšanas kadru laikā.
  • [ Type B ]: kad tiek atbrīvots aizvars, kadra augšpusē, apakšā un sānos parādās apmales.
  • [ C tips ]: kad tiek atbrīvots aizvars, kadra malās parādās apmales.
  • [ Izslēgts ]: atlaišanas laika indikators netiek parādīts, kad aizvars tiek atbrīvots.
 • Ņemiet vērā, ka neatkarīgi no atlasītās opcijas atbrīvošanas laika indikatori netiek rādīti pie lēna aizvara ātruma.
[ A tipa automātiskās atjaunošanas aizkave ]

Izvēlieties aizvara ātrumu, ar kādu kamera pārslēdzas uz [ A tips ], ja vienumam [ Indicator type ] ir atlasīta cita opcija, nevis [ A tips ].

 • Šī opcija darbojas S un M režīmos.
 • Kad attēli tiek uzņemti ar aizvara ātrumu, kas ir vienāds vai mazāks par vērtību, kas izvēlēta [ A tipa automātiskās atjaunošanas aizkave ], displejs kļūst tumšs, norādot, ka aizvars ir atbrīvots.
 • Displejs [ Type A ] ļauj vieglāk izsekot objektam panoramēšanas laikā.