Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

d9: skatīšanas režīms (foto Lv)

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties, vai kamera pielāgojas priekšskatījums skatu meklētājā vai monitorā lai atspoguļotu to, kā fotografēšanas iestatījumi ietekmēs galīgā attēla nokrāsu un spilgtumu. Neatkarīgi no izvēlētās opcijas kameras iestatījumu efekti vienmēr ir redzami video režīmā.

Opcija Apraksts
V [ Rādīt iestatījumu efektus ]

Baltā balansa, attēla vadības, ekspozīcijas kompensācijas un citu iestatījumu, kas ietekmē krāsu un ekspozīciju, efekti ir redzami fotografēšanas displejā. Nospiežot 2 , kad ir iezīmēts [ Rādīt iestatījumu efektus ], tiek parādītas opcijas [ Vienmēr ] un [ Tikai, ja netiek izmantota zibspuldze ].

 • [ Vienmēr ]: iestatījumu ietekme ir redzama arī tad, kad ir pievienota zibspuldze, kas ir gatava zibspuldzei.

  • Šis iestatījums ir ieteicams, ja displejs tiek izmantots fona ekspozīcijas pielāgošanai.
  • Galvenais objekts uzņemšanas displejā var izskatīties tumšs.
  • Uzņemšanas displejā redzamā sižeta spilgtums var atšķirties no faktiskā objekta spilgtuma, ja zibspuldzes vadības režīmam ir atlasīts TTL un fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Auto ISO sensitivity control ] ir atlasīts [ ON ].
 • [ Tikai tad, ja netiek izmantota zibspuldze ]: displeja spilgtums tiek regulēts, lai atvieglotu skatīšanos (saskaņā ar [ Pielāgot, lai atvieglotu skatīšanos ]), kad ir pievienota zibspuldze un tā ir gatava darbībai. Iestatījumu ietekme uz krāsām ir redzama neatkarīgi no tā.
 • Uzņemšanas displejā parādīsies V
W [ Pielāgojiet, lai atvieglotu skatīšanu ]

Iestatījumu, piemēram, baltā balansa, attēla vadīklu un ekspozīcijas kompensācijas izmaiņu sekas nav redzamas uzņemšanas displejā. Nospiežot 2 , kad ir iezīmēts [ Pielāgot, lai atvieglotu skatīšanos ], tiek parādītas opcijas [ Auto ] un [ Custom ].

 • [ Auto ]: krāsu, spilgtuma un citi iestatījumi tiek pielāgoti, lai atvieglotu skatīšanu ilgstošas lietošanas laikā.
 • [ Pielāgots ]: nospiediet 2 , lai veiktu atsevišķus iestatījumus [ Baltā balanss ], [ Set Picture Control ] un [ Spilgtināt ēnas ].

  • [ Baltā balanss ]: izvēlieties no [ Priekšskatīt pašreizējo iestatījumu ], [ Automātiski ] un [ Izvēlēties krāsu temperatūru ]. Izvēlieties [ Izvēlēties krāsu temperatūru ], lai izvēlētos fotografēšanas displeja krāsu temperatūru.
  • [ Iestatīt Picture Control ]: izvēlieties no [ Priekšskatīt pašreizējo iestatījumu ] un [ Pielāgot, lai atvieglotu skatīšanos ].
  • [ Spilgtināt ēnas ]: izvēlieties, vai kamera izgaismo ēnas (tumšos apgabalus) displejā vai par cik daudz; pieejamās opcijas ir [ Izslēgts ], [ +1 ], [ +2 ] un [ +3 ]. Jo lielāka vērtība, jo lielāks efekts.
 • Uzņemšanas displejā parādīsies W