Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

e6: automātiskā kadru dublēšana (M režīms)

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Iestatījumi, kas tiek ietekmēti, ja režīmā M ir iespējota vairāku dublēšana, un [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Automātiskā ISO jutības kontrole ] ir atlasīta [ IZSL .] fotoattēla uzņemšanas izvēlnē, tiek noteikti pēc opcijām, kas atlasītas sadaļā [ Auto bracketing ] > [ Auto bracketing set. ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē un opciju, kas izvēlēta pielāgotajam iestatījumam e6 [ Automātiskā dublēšana (režīms M) ].

Pielāgots iestatījums e6[ Automātiskā dublēšana (režīms M) ] Fotoattēlu uzņemšanas izvēlne [ Auto bracketing ] > [ Auto bracketing set ]
AE un zibspuldzes dublēšana AE dublēšana
F [ Zibspuldze/ātrums ] Aizvara ātrums un zibspuldzes līmenis Slēdža ātrums
G [ Zibspuldze/ātrums/apertūra ] Aizvara ātrums, diafragmas atvērums un zibspuldzes līmenis Slēdža ātrums un diafragmas atvērums
H [ Zibspuldze/diafragmas atvērums ] Diafragmas atvēruma un zibspuldzes līmenis Apertūra
9 [ Zibspuldze/ISO jutība ] ISO jutība un zibspuldzes līmenis ISO jutība
I [ Tikai zibspuldze ] Zibspuldzes līmenis
  • Ja fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Automātiskā ISO jutības kontrole ] ir atlasīts [ ON ], kamera mainīs zibspuldzes līmeni un/vai ISO jutību atbilstoši [ Zibspuldzes/ISO jutība ], neatkarīgi no atlasītās opcijas. pielāgotajam iestatījumam e6 [ Auto bracketing (režīms M) ].

Zibspuldzes dublēšana

Zibspuldzes dublēšana tiek veikta tikai ar i-TTL vai q A (automātiskās apertūras) zibspuldzes vadību.