Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

g12: Zebras raksts

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties, vai a zebras raksts tiek izmantots, lai norādītu atlasītos toņu diapazonus video režīmā.

Raksta toņu diapazons

Izvēlieties toņu diapazonu, ko parāda zebras raksts no [ Highlights ] vai [ Mid-tones ], vai atlasiet [ Zebra pattern off ], lai izslēgtu zebras rakstu. Izcēlumus un vidējos toņus var definēt, izmantojot attiecīgi [ Highlight threshold ] un [ Mid-tone range ].

Raksts

Lai iespējotu zebras displeju, atlasiet [ Pattern 1 ] vai [ Pattern 2 ].

1. modelis

2. modelis

Iezīmējiet Threshold

Izvēlieties spilgtumu, kas nepieciešams, lai aktivizētu zebras displeju, kad [ Pattern tone range ] ir atlasīts [ Highlights ].

  • Izvēlieties kādu no vērtībām no 120 līdz 255. Jo zemāka vērtība, jo lielāks spilgtumu diapazons tiks parādīts kā izcēlumi.
  • Ja ir atlasīts 255, displejā tiks parādīti tikai iespējami pārgaismoti apgabali.

Vidējo toņu diapazons

Izvēlieties spilgtumu, kas nepieciešams, lai aktivizētu zebras displeju, ja vienumam [ Pattern tone range ] ir atlasīts [ Mid-tones ].

  • Vidējo toņu diapazons tiek definēts kā spilgtumu [ Vērtība ] un [ Diapazons ], kas ir centrēti ap atlasīto vērtību.
  • Nospiediet 4 vai 2 , lai iezīmētu vienumus, un nospiediet 1 vai 3 , lai mainītu.

Zebras raksts

Ja manuālā fokusa režīmā ir iespējots gan zebras displejs, gan fokusa maksimums, būs spēkā tikai fokusa maksimums. Lai skatītu zebras displeju manuālā fokusa režīmā, pielāgotajam iestatījumam a13 [ Focus Peaking ] > [ Focus peaking display ] atlasiet [ OFF ].