Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Augstas frekvences mirgošanas samazināšana

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Izvēloties [ Ieslēgts ( slēdža ātruma precīza regulēšana ) ] ļauj iestatīt aizvara ātrumus no ¹⁄8₀₀0 līdz ¹⁄₃₀ s režīmos S un M , ļaujot noteikt ātrumus, kas samazina mirgošanu, apskatot priekšskatījumu uzņemšanas displejā.

  • Mirgošana var izraisīt joslu veidošanos attēlos, kas uzņemti augstfrekvences LED apgaismojumā vai kadros, kuros ir monitori ar augstas frekvences LED displeju. Samazinot aizvara ātruma izvēlei izmantotos soļus, var noteikt ātrumus, kas samazina mirgošanu līdz minimumam.

  • Kad esat izvēlējies savam objektam piemērotu aizvara ātrumu, iespējojiet augstfrekvences mirgošanas samazināšanu un precīzi noregulējiet aizvara ātrumu, vienlaikus skatoties fotografēšanas displejā, līdz atrodat vērtību, kas samazina mirgošanu un joslu veidošanos. Efektu var vieglāk noteikt, tuvinot objektu, izmantojot displeja tālummaiņu.
  • Ja ir iespējota augstfrekvences mirgošanas samazināšana, aizvara ātruma displejā tiek rādīts tikai saucējs, aiz komata pievienojot ciparu.
  • Tiek parādīts precīzs aizvara ātrums. Piemēram, aizvara ātrums, kad ir atlasīts ¹⁄₅₀₀ s, ir precīzi ¹⁄52 s, kas displejā tiek rādīts kā “512.0”, saucējs.

  • Izslēdzot augstfrekvences mirgošanas samazināšanu, aizvara ātrums tiek atgriezts līdz tuvākajai no parasti parādītajām vērtībām.

Brīdinājumi: Augstas frekvences mirgošanas samazināšana

  • Mirgošanās efekti uzņemšanas displejā var atšķirties no fotogrāfijās redzamā. Mēs iesakām veikt testa uzņēmumus, lai noteiktu aizvara ātrumu, kas samazina mirgošanu un joslu veidošanos.
  • Ekspozīcijas uzturēšana ir atspējota, kamēr ir spēkā augstfrekvences mirgošanas samazināšana, pat ja [ Shutter speed ] ir atlasīts pielāgotajam iestatījumam b7 [ Keep exp. kad f/ mainās ].

Izmantojot “ Atsaukt fotografēšanas funkcijas ” ar augstfrekvences mirgošanas samazināšanu

Izvēloties [ Saglabāt pašreizējos iestatījumus ] pielāgotajam iestatījumam f2 [ Pielāgotas vadīklas (uzņemšana) ] > [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas ] vai [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas (turēšana) ], kamēr ir spēkā augstfrekvences mirgošanas samazināšana, tiek saglabāts pašlaik atlasītais aizvara ātrums, izmantojot smalko skaņošana. Tas ļauj, piemēram, noteikt un saglabāt aizvara ātrumu, kas samazina svītrojumu augstfrekvences LED displejā, un pēc tam uzreiz atsaukt atmiņā saglabāto vērtību, izmantojot atlasīto pogu, tikai tad, kad LED displejs atrodas kadrā.