Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Mērīšana

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Mērīšana nosaka, kā kamera iestata ekspozīciju.

Opcija Apraksts
L [ Matricas mērīšana ] Kamera mēra plašu kadra laukumu un iestata ekspozīciju atbilstoši toņu sadalījumam, krāsai, kompozīcijai un attālumam, lai rezultāti būtu tuvu tiem, ko var redzēt ar neapbruņotu aci.
M [ Centrā svērtā mērīšana ]
  • Kamera piešķir vislielāko svaru kadra centram. Šo režīmu, piemēram, var izmantot ar objektiem, kas dominē kompozīcijā.
  • Centra svērtā mērīšana ir ieteicama arī tad, ja tiek izmantoti filtri ar ekspozīcijas koeficientu (filtra koeficientu) virs 1×.
  • Apgabala izmēru, kam piešķirts vislielākais svars, var izvēlēties, izmantojot pielāgoto iestatījumu b5 [ Center-weighted area ].
  • Mērīto apgabalu var parādīt vai paslēpt, izmantojot pielāgotos iestatījumus d18 [ Pielāgota monitora fotografēšanas displejs ] un d19 [ Pielāgots skatu meklētāja fotografēšanas displejs ].
N [ Punkta mērīšana ]
  • Kamera mēra apli, kura diametrs ir 4 mm/0,16 collas (atbilst aptuveni 1,5% no kadra). Tas nodrošina, ka objekts tiks pareizi eksponēts pat tad, ja fons ir daudz gaišāks vai tumšāks.
  • Mērītais apgabals ir centrēts uz pašreizējo fokusa punktu. Ja [ Auto-area AF ] ir atlasīts AF apgabala režīmam ( 0 AF-Area Mode ), kamera tā vietā mērīs centrālo fokusa punktu.
t [ Izceltā mērīšana ] Kamera piešķir vislielāko svaru izcēlumiem. Izmantojiet šo opciju, lai samazinātu detaļu zudumu spilgtā vietā, piemēram, fotografējot uz skatuves izgaismotus izpildītājus.