Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

IPTC

G poga U B iestatīšanas izvēlne

IPTC sākotnējos iestatījumus var izveidot vai rediģēt kamerā un iegult jaunās fotogrāfijās, kā aprakstīts tālāk.

 • Varat arī ielādēt datorā izveidotos IPTC sākotnējos iestatījumus.
 • Lai izveidotu IPTC sākotnējos iestatījumus un saglabātu tos atmiņas kartēs vēlākai importēšanai, izmantojiet IPTC Preset Manager ( 0 IPTC Preset Manager ).

Iepriekšējo iestatījumu izveide, pārdēvēšana, rediģēšana un kopēšana

Iezīmējiet [ Rediģēt/saglabāt ] un nospiediet 2 , lai parādītu esošo sākotnējo iestatījumu sarakstu [ Select preset to edit or save ].

 • Lai rediģētu vai pārdēvētu sākotnējo iestatījumu, iezīmējiet to un nospiediet 2 . Lai izveidotu jaunu sākotnējo iestatījumu, iezīmējiet “Unused” un nospiediet 2 .

  • [ Pārdēvēt ]: pārdēvējiet sākotnējo iestatījumu.
  • [ Rediģēt IPTC informāciju ]: parāda atlasīto sākotnējo iestatījumu ( 0 Brīdinājumi: IPTC informācija ). Atlasītos laukus var rediģēt pēc vēlēšanās.
 • Lai kopētu sākotnējo iestatījumu, iezīmējiet to un nospiediet X . Iezīmējiet galamērķi, nospiediet J un piešķiriet kopijai nosaukumu.

Iepriekšējo iestatījumu dzēšana

Lai dzēstu sākotnējos iestatījumus, iezīmējiet [ Dzēst ] un nospiediet 2 .

Iepriekšējo iestatījumu iegulšana

Iezīmējot [ Automātiski iegult fotografēšanas laikā ] un nospiežot 2 , tiek parādīts sākotnējo iestatījumu saraksts. Iezīmējiet sākotnējo iestatījumu un nospiediet J ; atlasītais iepriekšējais iestatījums tiks iegults visās turpmākajās fotogrāfijās. Lai atspējotu iegulšanu, atlasiet [ Izslēgts ].

IPTC datu skatīšana

 • Iegultos sākotnējos iestatījumus var apskatīt fotoattēlu informācijas displeja lapā [ IPTC dati ].
 • Lai parādītu lapu [ IPTC data ], atskaņošanas izvēlnē atlasiet ( M ) gan [ Shooting data ], gan [ IPTC data ].

Iepriekšējo iestatījumu kopēšana atmiņas kartē

Lai kopētu IPTC sākotnējos iestatījumus no kameras uz atmiņas karti, atlasiet [ Load/save ] > [ Slot 1 ] vai [ Slot 2 ], pēc tam iezīmējiet [ Copy to card ] un nospiediet 2 . Atlasiet vajadzīgo sākotnējo iestatījumu un galamērķi (1–99) un nospiediet J , lai kopētu sākotnējo iestatījumu kartē.

Iepriekšējo iestatījumu kopēšana kamerā

Kamera var saglabāt līdz desmit iepriekšējiem iestatījumiem; lai kopētu IPTC sākotnējos iestatījumus no atmiņas kartes uz izvēlēto galamērķi kamerā, atlasiet [ Load/save ] > [ Slot 1 ] vai [ Slot 2 ], pēc tam iezīmējiet [ Copy to camera ] un nospiediet 2 .

 • Iezīmējiet sākotnējo iestatījumu un nospiediet J , lai pārietu uz sarakstu [ Atlasīt galamērķi ]. Lai priekšskatītu iezīmēto sākotnējo iestatījumu, nospiediet W ( Q ), nevis J . Pēc sākotnējā iestatījuma priekšskatīšanas nospiediet J , lai pārietu uz sarakstu [ Atlasīt galamērķi ].
 • Iezīmējiet galamērķi un nospiediet J , lai parādītu dialoglodziņu, kurā varat nosaukt sākotnējo iestatījumu. Nosauciet sākotnējo iestatījumu pēc vajadzības un nospiediet X , lai kopētu sākotnējo iestatījumu kamerā.
 • Papildus desmit iepriekš minētajiem sākotnējiem iestatījumiem kamerā var saglabāt līdz trim XMP/IPTC sākotnējiem iestatījumiem, kas izveidoti datorā un saglabāti XMP formātā. XMP/IPTC sākotnējie iestatījumi netiek parādīti atskaņošanas laikā. Tos arī nevar pārkopēt no kameras uz atmiņas karti.

Brīdinājumi: IPTC informācija

 • Kamera atbalsta tikai standarta latīņu burtciparu rakstzīmes. Citas rakstzīmes netiks rādītas pareizi, izņemot datoru.
 • Iepriekš iestatītie nosaukumi ( 0 Sākotnējo iestatījumu izveide, pārdēvēšana, rediģēšana un kopēšana ) var būt līdz 18 rakstzīmēm gari. Ja iepriekš iestatīts ar garāku nosaukumu tiek izveidots, izmantojot datoru, visas rakstzīmes pēc astoņpadsmitās tiks dzēstas.
 • Rakstzīmju skaits, kas var parādīties katrā laukā, ir norādīts zemāk. Visas rakstzīmes, kas pārsniedz ierobežojumu, tiks dzēstas.

  Lauks Maks. garums
  Paraksts 2000
  Pasākuma ID 64
  Virsraksts 256
  Objekta nosaukums 256
  Pilsēta 256
  Valsts 256
  Valsts 256
  Kategorija 3
  Supp. kat. (papildu kategorijas) 256
  Autorrinda 256
  Autorrindas virsraksts 256
  Rakstnieks/redaktors 256
  Kredīts 256
  Avots 256

IPTC

IPTC ir International Press Telecommunications Council ( IPTC ) izveidots standarts ar nolūku precizēt un vienkāršot informāciju, kas nepieciešama, kad fotogrāfijas tiek kopīgotas ar dažādām publikācijām.

IPTC Preset Manager

IPTC sākotnējos iestatījumus var izveidot datorā un saglabāt atmiņas kartēs, izmantojot programmatūru IPTC Preset Manager . IPTC Preset Manager var lejupielādēt bez maksas no tālāk norādītā URL.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/