Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

f1: Pielāgojiet i izvēlni

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties vienumus, kas uzskaitīti izvēlnē i , kas tiek parādīta, kad foto režīmā tiek nospiesta i poga.

Skatīt atmiņas kartes informāciju

Skatiet slotu, kas pašlaik atlasīts kā jaunu attēlu galamērķis, un opcijas, kas tiek izmantotas attēlu ierakstīšanai, kad ir ievietotas divas atmiņas kartes. Šo opciju var izmantot, lai skatītu, bet ne mainītu atlasīto opciju.

  • Opcijas, kas tiek izmantotas attēlu ierakstīšanai, kad ir ievietotas divas atmiņas kartes, var atlasīt, izmantojot [ Role play by card in Slot 2 ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē.

Dalīta ekrāna tālummaiņa

Ja izvēlnei i ir piešķirta opcija [ Dalītā ekrāna tālummaiņa ], varat atlasīt [ Sadalīta ekrāna tālummaiņa ], lai vienlaikus tuvinātu divus apgabalus, kas ir izlīdzināti horizontāli, bet atrodas dažādās kadra daļās (dalīta ekrāna tālummaiņa). ). Apgabalu atrašanās vietas ir norādītas ar diviem rāmjiem ( r ) navigācijas logā displeja apakšējā labajā stūrī.

  • Vienlaicīga divu plaši atdalītu, bet horizontāli izlīdzinātu kadra apgabalu tuvināšana atvieglo ēku vai citu platu objektu attēlu izlīdzināšanu.
  • Izmantojiet X un W ( Q ) pogas, lai tuvinātu un tālinātu.
  • Nospiediet 4 vai 2 , lai ritinātu atlasīto apgabalu pa kreisi vai pa labi. Izmantojiet pogu J , lai pārslēgtos starp diviem apgabaliem.
  • Nospiediet 1 vai 3 , lai vienlaikus ritinātu abus apgabalus uz augšu vai uz leju.
  • Lai fokusētu objektu atlasītā apgabala centrā, nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei.
  • Lai izietu no dalītā ekrāna tālummaiņas, nospiediet pogu i .