Перед тим як установлювати сполучення, переконайтеся, що на карті пам’яті фотокамери є вільне місце. Щоб запобігти неочікуваному перериванню процесу, слід також перевірити, чи повністю заряджено елемент живлення фотокамери.

У наведених нижче інструкціях для наочності використовується інтелектуальний пристрій, що працює на базі Android.

 1. Фотокамера. Натисніть кнопку G і виберіть піктограму B, щоб відкрити меню налаштування.

  Кнопка G

 2. Фотокамера. Виберіть пункт Підключитися до інт. пристрою в меню налаштування, потім виділіть пункт Почати й натисніть кнопку J.

 3. Фотокамера. Коли з’явиться показане на рисунку повідомлення, натисніть кнопку J.

 4. Фотокамера. Перевірте, чи відображається на екрані фотокамери повідомлення, показане праворуч, і підготуйте інтелектуальний пристрій.

 5. Інтелектуальний пристрій. Запустіть програму SnapBridge і торкніться кнопки Pair with camera (Сполучення з фотокамерою).

  Якщо з’явиться запит на вибір фотокамери, торкніться її імені.

 6. Інтелектуальний пристрій. Торкніться імені фотокамери в діалоговому вікні «Pair with camera» (Сполучення з фотокамерою).

  Користувачі, які вперше сполучають фотокамеру з пристроєм iOS, спочатку отримають інструкції щодо сполучення. Прочитавши інструкції, прокрутіть екран донизу й торкніться Understood (Зрозуміло). Якщо потім з’явиться запит на вибір приладдя, торкніться імені фотокамери ще раз (ім’я фотокамери може відображатися з затримкою).

 7. Фотокамера/інтелектуальний пристрій. Перевірте, чи на екранах фотокамери й інтелектуального пристрої відображається одне й те саме шестизначне число.

  У деяких версіях iOS число може не відображатися; у такому разі перейдіть до кроку 8.

 8. Фотокамера/інтелектуальний пристрій. Натисніть кнопку J на фотокамері, а потім торкніться кнопки PAIR (СПОЛУЧЕННЯ) на інтелектуальному пристрої (вигляд екрана залежить від пристрою та операційної системи).

 9. Фотокамера/інтелектуальний пристрій. Завершіть сполучення.

  Фотокамера. Натисніть кнопку J, коли з’явиться повідомлення, показане праворуч.

  Інтелектуальний пристрій. Торкніться кнопки OK, коли з’явиться повідомлення, показане праворуч.

 10. Фотокамера. Дотримуйтесь інструкцій, наведених на екрані, щоб завершити налаштування.

  • Щоб фотокамера могла додавати дані розташування до знімків, виберіть Так у відповідь на запит «Завантажити дані розташування з інтелектуального пристрою?», а потім активуйте служби розташування на інтелектуальному пристрої та ввімкніть функцію Auto link options (Параметри автоматичного зв’язування) > Synchronize location data (Синхронізувати дані розташування) у вкладці програми SnapBridge.
  • Щоб синхронізувати годинник фотокамери з даними про час, що надаються інтелектуальним пристроєм, виберіть Так у відповідь на запит «Синхронізувати годинник з інтелектуальним пристроєм?», а потім увімкніть функцію Auto link options (Параметри автоматичного зв’язування) > Synchronize clocks (Синхронізувати годинник) у вкладці програми SnapBridge.

Тепер між інтелектуальним пристроєм і фотокамерою встановлено підключення. Усі знімки, які ви робитимете фотокамерою, будуть автоматично надсилатися на інтелектуальний пристрій.