Корекція спалаху використовується для зміни потужності спалаху на величину від –3 EV до +1 EV з кроком 1/3 EV, що дає змогу змінювати яскравість основного об’єкта відносно фону. Потужність спалаху можна збільшити, завдяки чому основний об’єкт виглядатиме яскравішим, або зменшити, щоб уникнути небажаних виділень світлих ділянок або відблисків.

Натисніть кнопку M (Y) та прокручуйте допоміжний диск керування, поки не буде відображено потрібне значення. Взагалі слід вибирати додатні значення, щоб зробити основний об’єкт світлішим, а від’ємні — щоб зробити його темнішим.

Кнопка M (Y)

Допоміжний диск керування

±0 EV

(натиснуто кнопку M (Y))

–0,3 (–1/3) EV

+1,0 EV

За значень, відмінних від ±0,0, після відпускання кнопки M (Y) буде відображено піктограму Y. Поточне значення корекції спалаху можна перевірити, натиснувши кнопку M (Y).

Звичайну потужність спалаху можна відновити, налаштувавши корекцію спалаху на ±0,0. За винятком режиму SCENE, корекція спалаху не скидається під час вимикання фотокамери (у режимі SCENE корекцію спалаху буде скинуто, якщо вибрати інший режим або вимкнути фотокамеру).

Live view

У режимі live view вибране значення відображається на моніторі під час налаштування корекції спалаху.

Див. також

Відомості про:

  • вибір кроку корекції спалаху наведено в описі користувацького параметра A > b2 (Кроки ЗЕ для регул.експоз., 0 Кроки ЗЕ для регул.експоз.);
  • вибір застосування корекції спалаху додатково до корекції експозиції в разі використання спалаху наведено в описі користувацького параметра A > e3 (Корекц.експоз. для спалах., 0 Корекц.експоз. для спалах.);
  • автоматичне варіювання рівня спалаху для серії знімків наведено в розділі «Брекетинг» (0 Брекетинг).