Щоб відобразити меню обробки, натисніть кнопку G і виберіть вкладку N (меню обробки).

Кнопка G

Параметри меню обробки використовуються для створення обрізаних або оброблених копій наявних знімків. Меню обробки відображається, тільки коли у фотокамеру вставлено карту пам’яті, яка містить знімки.

Можна вибрати, тільки натиснувши кнопку G та вибравши вкладку N.

Доступно, тільки якщо меню обробки відображається натисканням кнопки i та вибором пункту Обробка під час повнокадрового відтворення обробленого або початкового зображення.

створення оброблених копій

Щоб створити оброблену копію, виконайте такі дії:

 1. Виберіть пункт у меню обробки.

  Натискайте 1 або 3, щоб виділити пункт, а потім натисніть 2, щоб його вибрати.

 2. Виберіть знімок.

  Виділіть знімок і натисніть кнопку J. Щоб переглянути виділений знімок у повноекранному режимі, натисніть і утримуйте кнопку X (T).

  Обробка

  Якщо зображення записано з параметрами якості зображення NEF + JPEG, буде оброблено лише зображення у форматі NEF (RAW). Фотокамера може бути не в змозі відображати або обробляти зображення, отримані за допомогою інших пристроїв.

 3. Виберіть параметри обробки.

  Додаткові відомості наведено в розділі з описом вибраного пункту. Щоб вийти без створення обробленої копії, натисніть кнопку G.

  Затримка вимкн. монітора

  Монітор вимкнеться, і дію буде скасовано, якщо протягом короткого часу не виконуватиметься жодних дій. Будь-які незбережені зміни буде втрачено. Щоб збільшити час, протягом якого монітор залишатиметься ввімкненим, виберіть довший час відображення меню для користувацького параметра c4 (Затримка вимкн. монітора, 0 c4: Затримка вимкн. монітора).

 4. Створіть оброблену копію.

  Натисніть кнопку J, щоб створити оброблену копію. Оброблені копії позначено піктограмою Z.

Обробка поточного зображення

Щоб створити оброблену копію поточного зображення, натисніть кнопку i та виберіть пункт Обробка.

Обробка копій

Більшість параметрів можна застосовувати до копій, створених за допомогою інших параметрів обробки, але (за винятком параметрів Накладання зображень та Редагувати відео > Вибрати точку поч./кінця) кожний параметр можна застосовувати тільки один раз (зауважте, що багаторазове редагування може призвести до втрати деталізації). Параметри, які не можна застосувати до поточного зображення, виділені сірим кольором і недоступні.

Якість і розмір зображення

За винятком копій, створених за допомогою параметрів Обтинати та Змінити розмір, копії, створені з зображень у форматі JPEG, мають таку саму якість зображення, що й оригінали, тоді як копії, створені зі знімків у форматі NEF (RAW), зберігаються як зображення якості JPEG fine великого розміру.