Фотокамера D7500 підтримує зазначені нижче параметри якості зображення.

Якість зображення можна вибрати, натиснувши кнопку X (T) та прокручуючи головний диск керування, поки на інформаційному екрані не буде відображено потрібний параметр.

Кнопка X (T)

Головний диск керування

Стиснення JPEG

Параметри якості зображення, відзначені зірочкою («»), використовують алгоритм стиснення, який забезпечує максимальну якість; при цьому розмір файлів залежить від сюжету. Параметри, не відзначені зірочкою, використовують алгоритм стиснення, призначений для створення файлів меншого розміру; при цьому файли матимуть приблизно однаковий розмір незалежно від сюжету зйомки.

Зображення у форматі NEF (RAW)

Вибір параметра NEF (RAW) фіксує розмір зображення на значенні Великий. Копії у форматі JPEG зображень у форматі NEF (RAW) можна створювати за допомогою NX Studio або іншого програмного забезпечення, а також за допомогою параметра Обробка NEF (RAW) в меню обробки (0 Обробка NEF (RAW)).

NEF + JPEG

Під час перегляду на фотокамері знімків, зроблених із параметром NEF (RAW) + JPEG, відображатиметься тільки зображення у форматі JPEG. Під час видалення знімків, зроблених із такими параметрами, буде видалено обидва зображення — і NEF, і JPEG.

Меню фотозйомки

Якість зображення можна також налаштувати за допомогою параметра меню фотозйомки Якість зображення (0 Якість зображення).

Див. також

Відомості про кількість знімків, які можна зберегти за різних параметрів розміру та якості зображення, наведено в розділі «Ємність карт пам’яті» (0 Ємність карт пам’яті).