Автоспуск можна використовувати для зменшення тремтіння фотокамери або для зйомки автопортретів.

 1. Виберіть режим автоспуску.

  Натисніть кнопку розблокування диска вибору режиму роботи затвора та прокрутіть диск вибору режиму роботи затвора в положення E.

  Диск вибору режиму роботи затвора

 2. Скомпонуйте кадр і сфокусуйтеся.

  Автоспуск не можна використовувати, якщо фотокамера не в змозі сфокусуватися за допомогою покадрового АФ, або в інших ситуаціях, коли спуск затвора неможливий.

 3. Почніть відлік часу.

  Натисніть кнопку спуску затвора до кінця, щоб почати відлік часу. Індикатор автоспуску почне блимати. За дві секунди до зйомки індикатор автоспуску перестане блимати. Спуск затвора відбудеться приблизно за десять секунд після запуску таймера.

Щоб вимкнути автоспуск до того, як буде зроблено знімок, прокрутіть диск вибору режиму роботи затвора в інше положення.

Закривайте видошукач

Коли фотографуєте, не прикладаючи око до видошукача, зніміть гумовий наочник () і встановіть кришку окуляра з комплекту, як показано на рисунку (). Це запобігає проникненню світла крізь видошукач та його відображенню на знімках або впливу на експозицію. Міцно тримайте фотокамеру, коли знімаєте гумовий наочник.

Гумовий наочник

Кришка окуляра

Використання вбудованого спалаху

Перед зйомкою зі спалахом у тих режимах, для яких спалах потрібно підняти вручну, натисніть кнопку M (Y), щоб підняти спалах, та зачекайте, поки не з’явиться індикатор готовності спалаху (M) (0 Режими ручного відкривання спалаху). Зйомку буде перервано, якщо спалах буде піднято після запуску таймера. Зауважте, що в разі спрацювання спалаху буде зроблено лише один знімок, незалежно від значення кількості кадрів, вибраного для користувацького параметра c3 (Автоспуск; 0 Автоспуск).

Див. також

Відомості про:

 • вибір тривалості автоспуску, кількості знімків та інтервалу між знімками наведено в описі користувацького параметра A > c3 (Автоспуск; 0 Автоспуск);
 • звуковий сигнал, що лунає, коли використовується автоспуск, наведено в описі параметра B > Параметри звукових сигналів (0 Параметри звукових сигналів).