Щоб вибрати режим роботи затвора, натисніть кнопку розблокування диска вибору режиму роботи затвора та прокрутіть диск вибору режиму роботи затвора таким чином, щоб сумістити покажчик з потрібним параметром.

Покажчик

Середня частота кадрів із використанням елемента живлення EN-EL15a, неперервного слідкувального АФ, ручного режиму експозиції або автоматичного режиму експозиції з пріоритетом витримки, витримки 1/250 с або коротшої, решти параметрів (або, у разі режиму Cl, — решти параметрів, окрім користувацького параметра d1) за значень за замовчуванням та за наявного залишку пам’яті в буфері. Наведені значення частоти кадрів можуть бути недоступні за певних умов. Частота кадрів може спадати за високих значень чутливості ISO (від «Висока 0,3» до «Висока 5»), дуже малих діафрагм (великих діафрагмових чисел) або довгих витримок, коли ввімкнено зменшення вібрацій (доступне для об’єктивів VR) або автоматичне керування чутливістю ISO (0 Автоматичне керування чутливістю ISO), у разі використання певних об’єктивів, у разі низького рівня заряду елемента живлення або якщо виявлено мерехтіння, коли в меню фотозйомки активовано зменшення мерехтіння (0 Зменшення мерехтіння). Якщо спрацює спалах, буде зроблено лише один знімок.

Буфер пам’яті

Для тимчасового зберігання даних фотокамеру оснащено буфером пам’яті, який дає змогу продовжувати зйомку, поки знімки зберігаються на карту пам’яті. Частота кадрів спадає, коли буфер заповнено (tAA).

Приблизна кількість зображень, які можна зберегти в буфері за поточних параметрів, відображається на лічильниках кадрів під час натискання кнопки спуску затвора.

Поки знімки записуються на карту пам’яті, світиться індикатор доступу до карти пам’яті. Залежно від умов зйомки та швидкодії карти пам’яті, збереження знімка може тривати від кількох секунд до кількох хвилин. Не виймайте карту пам’яті та не від’єднуйте джерело живлення, поки світиться індикатор доступу. Якщо вимкнути фотокамеру за наявності даних у буфері, живлення не вимкнеться, поки всі зображення у буфері не буде збережено. У випадку розряджання елемента живлення за наявності зображень у буфері спуск затвора буде заблоковано, а зображення буде перенесено на карту пам’яті.

Live view

Якщо неперервний режим роботи затвора використовується в режимі live view, то під час натискання кнопки спуску затвора на екрані буде відображено знімки замість зображення з об’єктива.

Див. також

Відомості про:

  • вибір максимальної кількості знімків, які можна зробити за одну серію, наведено в описі користувацького параметра A > d2 (Макс. непер. роботи затв., 0 Макс. непер. роботи затв.);
  • кількість знімків, які можна зробити за одну серію, наведено в розділі «Ємність карт пам’яті» (0 Ємність карт пам’яті).