Виконайте описані нижче дії, щоб вибрати знімки для завантаження на інтелектуальний пристрій. Відеоролики не можна вибирати для передавання.

Вибір окремих знімків

 1. Виберіть знімок.

  Відобразіть знімок або виділіть його в списку ескізів у режимі відтворення ескізів.

 2. Відобразіть параметри відтворення.

  Натисніть кнопку i, щоб відобразити параметри відтворення.

  Кнопка i

 3. Виберіть Вибр. для надс. на інт. прис./скас.

  Виділіть пункт Вибр. для надс. на інт. прис./скас. та натисніть кнопку J. Знімки, вибрані для завантаження, позначаються піктограмою W; щоб скасувати вибір, відобразіть або виділіть зображення та повторіть кроки 2 і 3.

Вибір кількох знімків

Виконайте описані нижче кроки, щоб змінити стан завантаження кількох знімків.

 1. Виберіть пункт Вибрати зображення.

  У меню відтворення, виберіть пункт Вибр. для надс. на інтел. пристр., потім виділіть пункт Вибрати зображення та натисніть 2.

 2. Виберіть знімки.

  Використовуйте мультиселектор, щоб виділяти знімки, та натисніть кнопку W (Z), щоб вибрати їх або скасувати вибір (щоб переглянути виділений знімок у повноекранному режимі, натисніть і утримуйте кнопку X/T). Вибрані знімки буде позначено піктограмою W.

 3. Натисніть кнопку J.

  Щоб завершити дію, натисніть кнопку J.

Скасування вибору всіх знімків

Щоб скасувати весь вибір знімків, виберіть пункт Вибр. для надс. на інтел. пристр. у меню відтворення, виділіть пункт Скасувати весь вибір і натисніть кнопку J Буде відображено діалогове вікно підтвердження; виділіть пункт Так і натисніть кнопку J, зняти позначку завантаження з усіх знімків на карті пам’яті.