У цьому розділі описано деякі ситуації, які можуть виникнути під час використання програми SnapBridge.

«Не вдалося встановити підключення.»

Якщо на екрані фотокамери відображається повідомлення про те, що не вдалося встановити підключення, натисніть кнопку J і поверніться до кроку 3 з розділу Сполучення та підключення. Щоб скасувати сполучення, натисніть кнопку G.

Проблеми зі сполученням

У разі виникнення проблем із підключенням до фотокамери, спробуйте виконати такі дії:

  • Вийти з програми SnapBridge і перезапустити її. Вийдіть із програми SnapBridge і переконайтеся, що вона не працює у фоновому режимі. Торкніться піктограми програми, щоб перезапустити її, а потім повторіть дії, описані в розділі «Сполучення та підключення», починаючи з кроку 1.
  • Дати команду iOS «забути» фотокамеру (лише для iOS). Якщо не вдається встановити сполучення з пристрою iOS, пристрій може все одно «пам’ятати» ім’я фотокамери; у такому разі потрібно дати iOS команду «забути» фотокамеру, як показано нижче.

Завантаження знімків

Якщо завантаження виконується повільно або виникають інші проблеми з завантаженням знімків на інтелектуальний пристрій, завершіть сполучення і спробуйте сполучити пристрої ще раз.

  1. Інтелектуальний пристрій. У програмі SnapBridge відкрийте вкладку , торкніться > Forget camera (Забути фотокамеру) > D7500, а потім торкніться Yes (Так), коли з’явиться відповідний запит, щоб завершити сполучення.

    Тоді користувачам iOS буде потрібно дати iOS команду «забути» фотокамеру, як показано нижче.

  2. Фотокамера. Виберіть пункт Підключитися до інт. пристрою в меню налаштування фотокамери, виділіть пункт Почати, натисніть кнопку J та дотримуйтесь інструкцій, наведених на кроці 2 розділу Сполучення та підключення, щоб сполучити фотокамеру з інтелектуальним пристроєм.