У цьому розділі наведено корисні поради щодо підключення та завантаження знімків із фотокамери.

Запит на підключення через Wi-Fi (лише для iOS)

Зазвичай програма SnapBridge використовує Bluetooth для з’єднання між фотокамерою та інтелектуальним пристроєм, але переходить на Wi-Fi для дистанційної зйомки й аналогічних операцій. У деяких версіях iOS програма SnapBridge запропонує здійснити цей перехід вручну; у такому разі буде потрібно виконати описані нижче кроки.

  1. Занотуйте мережеве ім’я фотокамери (SSID) та пароль, а потім торкніться кнопки View options (Переглянути параметри). За замовчуванням SSID збігається з іменем фотокамери.

  2. У списку мереж виберіть SSID, занотований на кроці 1.

  3. Перед першим підключенням через Wi-Fi вам буде запропоновано ввести пароль фотокамери. Уведіть пароль, занотований на кроці 1 (зауважте, що пароль вводиться з урахуванням регістру). Після встановлення підключення поряд із SSID фотокамери з’явиться позначка , як показано на рисунку праворуч; поверніться до програми SnapBridge. Під час наступного підключення до фотокамери вводити пароль не буде потрібно. SSID і пароль фотокамери для мережі Wi-Fi можна змінити за допомогою параметра Wi-Fi > Параметри мережі в меню налаштування фотокамери. Рекомендовано періодично змінювати пароль для захисту конфіденційності.