На час написання посібника для фотокамери D7500 були доступні зазначені нижче аксесуари.

Можливість придбання залежить від країни або регіону. Останні відомості наведено на веб-сайті або в брошурах компанії Nikon.

Використання роз’єму для аксесуарів

Під’єднуйте аксесуари, як показано на рисунку, сумістивши мітку H на роз’ємі з міткою F поряд із роз’ємом для аксесуарів. Щоб уникнути несправності через наявність сторонніх речовин на роз’ємі, закривайте кришку роз’єму фотокамери, коли роз’єм не використовується.

Під’єднання з’єднувача живлення та адаптера змінного струму

Вимкніть фотокамеру перед прилаштуванням додаткового з’єднувача живлення й адаптера змінного струму.

 1. Підготуйте фотокамеру.

  Відкрийте кришки відсіку для елемента живлення () та з’єднувача живлення ().

 2. Вставте з’єднувач живлення EP-5B.

  Обов’язково вставляйте з’єднувач у показаній орієнтації, притискаючи ним жовтогарячий фіксатор елемента живлення до одного боку. Фіксатор заблокує з’єднувач, коли його буде повністю вставлено.

 3. Закрийте кришку відсіку для елемента живлення.

  Розташуйте кабель з’єднувача живлення таким чином, щоб він проходив крізь паз для з’єднувача живлення, та закрийте кришку відсіку для елемента живлення.

 4. Під’єднайте адаптер змінного струму EH-5b/EH-5c.

  Під’єднайте силовий кабель адаптера змінного струму до роз’єму змінного струму на адаптері (), а силовий кабель — до роз’єму постійного струму (). Коли живлення фотокамери забезпечується адаптером змінного струму та з’єднувачем живлення, на моніторі фотокамери відображається піктограма V.