Щоб видалити поточний знімок, натисніть кнопку O (Q). Щоб видалити кілька вибраних знімків, усі знімки, зроблені у вибрану дату або всі знімки з поточної папки відтворення, використовуйте параметр меню відтворення Видалити. Видалені знімки неможливо відновити. Зауважте, що захищені та приховані знімки не можна видалити.

Під час відтворення

Натисніть кнопку O (Q), щоб видалити поточний знімок.

 1. Натисніть кнопку O (Q).

  Буде відображено діалогове вікно підтвердження.

  Кнопка O (Q)

 2. Натисніть кнопку O (Q) ще раз.

  Щоб видалити знімок, натисніть кнопку O (Q). Щоб вийти без видалення знімка, натисніть кнопку K.

  Кнопка O (Q)

Відтворення за датою

Під час відтворення за датою можна видалити всі знімки, зроблені у вибрану дату, виділивши цю дату в списку дат і натиснувши кнопку O (Q) (0 Відтворення за датою).

Див. також

Відомості про вибір зображення, яке буде відображатися після видалення знімка, наведено в описі параметра K > Після видалення (0 Після видалення).

Меню відтворення

Пункт Видалити в меню відтворення містить наведені нижче параметри. Зауважте, що залежно від кількості зображень для видалення може знадобитися деякий час.

Вибрані: Видалити вибрані зображення

 1. Виберіть знімки.

  Виділіть знімок за допомогою мультиселектора та натисніть кнопку W (Z), щоб вибрати його або скасувати вибір. Вибрані знімки буде позначено піктограмою O (щоб переглянути виділений знімок у повноекранному режимі, натисніть і утримуйте кнопку X/T). За потреби повторюйте цю дію, щоб вибрати додаткові знімки.

  Кнопка W (Z)

 2. Щоб завершити дію, натисніть кнопку J.

  Буде відображено діалогове вікно підтвердження; виділіть пункт Так і натисніть кнопку J.

Виберіть дату: видалення знімків, зроблених у вибрану дату

 1. Виберіть дати.

  Виділіть дату та натисніть 2, щоб вибрати всі знімки, зроблені у виділену дату. Вибрані дати буде позначено піктограмою M. Повторюйте цю дію за потреби, щоб вибрати додаткові дати; щоб скасувати вибір дати, виділіть її та натисніть 2.

 2. Щоб завершити дію, натисніть кнопку J.

  Буде відображено діалогове вікно підтвердження; виділіть пункт Так і натисніть кнопку J.