Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Prehrávanie hlasových poznámok

Ak chcete prehrať hlasové poznámky, stlačte tlačidlo b pri prezeraní fotografií označených ikonami h .

Prerušenie prehrávania

Prehrávanie sa môže ukončiť stlačením tlačidla spúšte alebo použitím iných ovládacích prvkov fotoaparátu. Prehrávanie sa automaticky ukončí po výbere inej snímky alebo po vypnutí fotoaparátu.

Menu i

Hlasové poznámky je možné prehrať aj zvýraznením položky [ Play voice memo ] v ponuke prehrávania i a stlačením tlačidla J

Odstránenie hlasových poznámok

Ak chcete odstrániť hlasovú poznámku z aktuálnej fotografie, stlačte tlačidlo O ( Q ); zobrazí sa potvrdzovacie dialógové okno, ako je znázornené.

  • Ak chcete odstrániť fotografiu aj hlasovú poznámku, zvýraznite [ Picture and voice note ] a stlačte O ( Q ).
  • Ak chcete odstrániť iba hlasovú poznámku, zvýraznite [ Len hlasová poznámka ] a stlačte O ( Q ).
  • Ak chcete skončiť bez odstránenia fotografie alebo hlasovej poznámky, stlačte D
  • Pri obrázkoch s duálnym formátom sa môžete rozhodnúť vymazať hlasovú poznámku iba z obrázka na karte v aktuálnom slote výberom položky [ Selected picture ] v dialógovom okne s potvrdením a následným výberom položky [ Only Voice memo ].