Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Nahrávanie videa N-Log

Záznam denníka využíva úrovne osvetlenia digitalizované prostredníctvom funkcie log. Ak chcete povoliť záznam Nikon pomocou jedinečného „ N-Log ” log funkcie, vyberte [ N-RAW 12-bit (NEV) ], [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ], [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] alebo [ H.265 10-bit ( MOV) ] pre [ Typ súboru videa ] v ponuke nahrávania videa a ako režim tónu vyberte [ N-Log ]. Zvoľte N-Log, aby ste zachovali detaily vo svetlách a tieňoch a vyhli sa príliš nasýteným farbám pri nahrávaní videí.

 • Na displeji snímania sa zobrazí n .
 • Dynamický rozsah pre videá nasnímané s [ H.265 10-bit (MOV) ] vybratým pre [ Video file type ] a citlivosťou ISO nastavenou na najnižšiu možnú úroveň (ISO 800) je 12 krokov (1300 %).
 • N-Log záznam je určený pre zábery, ktoré budú spracované pomocou postprodukcie s farebným odstupňovaním. Stupňovanie farieb možno použiť na dosiahnutie viacerých efektov z jednej sekvencie jej spracovaním rôznymi spôsobmi.
 • Na triedenie farieb je potrebný kompatibilný softvér tretej strany.
 • Použitím N-Log 3D LUTs počas odstupňovania farieb sa vytvorí video, ktoré sa krásne zobrazí na monitoroch kompatibilných s Rec. 709.

Upozornenia: Video N-Log

 • Najnižšia dostupná hodnota pre položku [ ISO citlivosti ] > [ Maximum sensitivity ] v ponuke nahrávania videa je ISO 1600.
 • Najnižšia dostupná hodnota pre položku [ ISO citlivosti ] > [ ISO citlivosť (režim M) ] v ponuke nahrávania videa je ISO 800.
 • Citlivosti ISO Hi 0,3 až Hi 2,0 nie sú dostupné.
 • [ Set Picture Control ] a [ High ISO NR ] nie sú dostupné v ponuke nahrávania videa.
 • Položka [ Active D-Lighting ] v ponuke nahrávania videa je nastavená na [ Off ] a nemožno ju zmeniť.
 • Zobrazenie na monitore môže blikať alebo môže byť zrnité.
 • Fotoaparát môže mať problémy so zaostrovaním pomocou automatického zaostrovania, ale to neznamená poruchu.

Zobraziť Assist

Možno zistíte, že náhľadu v zobrazení snímania počas nahrávania N-Log chýba kontrast. Výber [ ON ] pre užívateľské nastavenie g11 [ View assist ] zjednoduší farby a zvýši kontrast.

 • Na displeji snímania sa zobrazí p .
 • Farby v skutočne nahratej stopáži nie sú ovplyvnené.
 • Kontrast je vylepšený aj pri prezeraní záznamu N-Log na kamere.