Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Výber obrázkov na odovzdanie

Postupujte podľa krokov uvedených nižšie vyberte aktuálny obrázok na odovzdanie na inteligentné zariadenie, počítač alebo ftp server.

 • Položky ponuky i používané na výber obrázkov na odovzdanie sa líšia podľa typu pripojeného zariadenia:
  • [ Select for upload to smart device ]: Zobrazí sa, keď je fotoaparát pripojený k smart zariadeniu pomocou [ Connect to smart device ] v ponuke siete ( 0 Connect to Smart Device ).
  • [ Select for upload to computer ]: Zobrazí sa, keď je fotoaparát pripojený k počítaču pomocou [ Connect to computer ] v ponuke siete ( 0 Connect to Computer ).
  • [ Select for upload (FTP) ]: Zobrazí sa, keď je fotoaparát pripojený k serveru FTP pomocou položky [ Connect to FTP server ] v ponuke siete ( 0 Connect to FTP Server ).
 • Videá nie je možné vybrať na odovzdanie, keď je fotoaparát pripojený k inteligentnému zariadeniu prostredníctvom aplikácie SnapBridge .
 • Maximálna veľkosť súboru pre videá odovzdané iným spôsobom je 4 GB.
 1. Vyberte požadovaný obrázok a stlačte tlačidlo i .

 2. Zvýraznite [ Select for upload to smart device ], [ Select for upload to computer ] alebo [ Select for upload (FTP) ] a stlačte J .

  Obrázky určené pre inteligentné zariadenie sú označené ikonou W , zatiaľ čo obrázky určené pre počítač alebo ftp server sú označené s .

Odstraňuje sa označenie nahrávania

Ak chcete odstrániť označenie nahrávania, zopakujte kroky 1 a 2.