Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Aplikácia SnapBridge

Použi SnapBridge aplikácia na bezdrôtové pripojenie medzi fotoaparátom a smartfónom alebo tabletom („inteligentné zariadenie“).

  • Aplikácie SnapBridge si môžete stiahnuť z Apple App Store ® alebo Google Play ™.
  • Najnovšie správy SnapBridge nájdete na webovej lokalite Nikon .

  • Pozorne si prečítajte všetky licenčné zmluvy a podobne, ktoré sa zobrazia pri spustení SnapBridge , a pokračujte iba vtedy, ak ste ich ochotní prijať.

Čo pre vás môže urobiť SnapBridge

Úlohy, ktoré je možné vykonať pomocou aplikácie SnapBridge , sú uvedené nižšie. Podrobnosti nájdete v online pomocníkovi aplikácie SnapBridge :

https://nikonimglib.com/snbr/onlinehelp/en/index.html

Sťahovanie obrázkov z fotoaparátu

Stiahnite si existujúce obrázky do svojho inteligentného zariadenia. Môžu byť tiež stiahnuté automaticky, keď sú prevzaté.

Fotografovanie na diaľku

Ovládajte fotoaparát a fotografujte z inteligentného zariadenia.

Nedá sa pripojiť?

Ak máte problémy s nadviazaním spojenia s inteligentným zariadením, skúste:

  • vypnutím a opätovným zapnutím fotoaparátu a inteligentného zariadenia, príp
  • kontrola bezdrôtových nastavení na inteligentnom zariadení.