Створюйте копії у форматі JPEG знімків у форматі NEF (RAW). Якщо відобразити меню обробки натисканням кнопки G, можна вибрати цей параметр, щоб скопіювати кілька зображень.

 1. Виберіть пункт Обробка NEF (RAW).

  Виділіть пункт меню обробки Обробка NEF (RAW) і натисніть 2.

 2. Виберіть спосіб обробки зображень.

  Виберіть один із таких варіантів:

  • Вибрати зображення. Вибір одного чи кількох зображень вручну.
  • Виберіть дату. Створення копій у форматі JPEG усіх зображень у форматі NEF (RAW), знятих у вибрані дати.
  • Вибрати всі зображення. Створення копій у форматі JPEG усіх зображень у форматі NEF (RAW) на карті пам’яті. Якщо вибрано цей параметр, перейдіть до кроку 4.

 3. Виберіть знімки.

  Якщо на кроці 2 було вибрано параметр Вибрати зображення, буде відображено діалогове вікно вибору знімка, яке містить перелік тільки зображень у форматі NEF (RAW), створених цією фотокамерою. Виділяйте зображення за допомогою мультиселектора та натискайте кнопку W (Z), щоб вибрати їх або скасувати вибір; вибрані зображення буде позначено піктограмою L. Щоб переглянути виділене зображення в повноекранному режимі, натисніть і утримуйте кнопку X (T). Натисніть кнопку J, щоб перейти до кроку 4 після завершення вибору.

  Якщо на кроці 2 було вибрано параметр Виберіть дату, буде відображено список дат. Виділяйте дату за допомогою мультиселектора та натискайте 2, щоб вибрати їх або скасувати вибір. Натисніть кнопку J, щоб вибрати всі знімки у форматі NEF (RAW), зроблені у вибрані дати, і перейдіть до кроку 4.

 4. Виберіть параметри для копій у форматі JPEG.

  Налаштуйте наведені нижче параметри або виберіть пункт Оригінал для використання параметра, який застосовувався під час зйомки (початкові параметри наведено під вікном попереднього перегляду). Зауважте, що параметри балансу білого та керування віньєтуванням недоступні для багатократних експозицій або знімків, створених накладанням зображень, і що корекцію експозиції можна налаштувати тільки в межах від –2 до +2 EV.

  1 Якість зображення
  2 Розмір зображення
  3 Баланс білого
  4 Корекція експозиції
  5 Установити Picture Control

  6 ЗШ при високій чутл. ISO
  7 Колірний простір
  8 Керування віньєтуванням
  9 Активний D-Lighting
 5. Скопіюйте знімки.

  Виділіть пункт EXE і натисніть кнопку J, щоб створити копію у форматі JPEG вибраного знімка (якщо вибрано кілька знімків, буде відображено діалогове вікно підтвердження; виділіть пункт Так і натисніть кнопку J, щоб створити копії у форматі JPEG вибраних знімків). Щоб вийти без копіювання знімків, натисніть кнопку G.