Налаштуйте параметри додаткових безпроводових пристроїв дистанційного керування WR-R10 та додаткових спалахів із радіокеруванням, які підтримують покращене безпроводове керування.

Світлодіодна лампа

Активуйте або вимкніть світлодіодні індикатори стану на безпроводовому пристрої дистанційного керування WR-R10, установленому на фотокамеру. Додаткові відомості наведено в документації з комплекту безпроводового пристрою дистанційного керування.

Виберіть режим з’єднання для безпроводових пристроїв дистанційного керування WR-R10, установлених на інших фотокамерах, або спалахів із радіокеруванням, які підтримують покращене безпроводове керування. Упевніться, що для інших пристроїв вибрано той самий режим.

Незалежно від значення, вибраного для параметра Режим з’єднання, прийом сигналів від сполучених безпроводових пристроїв дистанційного керування буде завжди здійснюватися пристроєм WR-R10. Користувачам пристрою дистанційного керування WR-1 потрібно вибирати сполучення як режим з’єднання для пристрою WR-1.

Безпроводовий пристрій дистанційного керування WR-R10

Обов’язково оновіть мікропрограму пристрою WR-R10 до останньої версії. Для отримання інформації про оновлення мікропрограми відвідайте веб-сайт Nikon для вашого регіону.

B Меню налаштування: налаштування фотокамери