Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Informácie o autorských právach

Tlačidlo G U B ponuka nastavenia

Pridať informácie o autorských právach k novým fotografiám pri ich zhotovení. Informácie o autorských právach si môžete pozrieť na karte NX Studio [ Informácie ].

Umelec/autorské práva

Zadajte mená fotografa (maximálne 36 znakov) a držiteľa autorských práv (maximálne 54 znakov). Zvýraznite [ Artist ] alebo [ Copyright ] a stlačením 2 zobrazte dialógové okno na zadávanie textu. Informácie o zadávaní textu nájdete v časti „Zadávanie textu“ ( 0 Zadávanie textu ).

Pripojte informácie o autorských právach

Informácie o autorských právach budú pripojené k nasnímaným snímkam, kým je [ Attach copyright information ] zapnuté .

Upozornenia: Informácie o autorských právach

  • Aby ste predišli neoprávnenému použitiu mien interpretov alebo držiteľov autorských práv, pred požičaním alebo odovzdaním fotoaparátu inej osobe sa uistite, že je pre položku [ Attach copyright information/ priložiť informácie o autorských právach vybratá možnosť [ OFF ]. Budete sa tiež musieť uistiť, že polia interpreta a autorských práv sú prázdne.
  • Nikon nepreberá zodpovednosť za žiadne škody alebo spory vyplývajúce z použitia možnosti [ Informácie o autorských právach ].

Zobrazenie informácií o autorských právach

  • Informácie o autorských právach je možné zobraziť na stránke [ Copyright info ] v zobrazení informácií o fotografii.
  • Ak chcete zobraziť stránku [ Copyright info ], vyberte ( M ) aj [ Shooting data ] a [ Copyright info ] pre [ Playback display options ] v ponuke prehrávania.