Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Upozornenia: Údaje o polohe ( GPS / GLONASS )

Údaje o polohe a záznamy trás
  • Ak je v ponuke nastavenia vybratá možnosť [ ZAP. ] pre [ Údaje o polohe (zabudované) ] > [ Zaznamenať údaje o polohe ] alebo prebieha sledovanie denníka, fotoaparát bude naďalej získavať denník a/alebo polohu, aj keď je vypnutý.
  • Osobné informácie možno odvodiť z údajov o polohe uložených v protokoloch trasy alebo vložených do fotografií a videí. Buďte opatrní pri zdieľaní fotografií, videí alebo záznamov trás alebo pri ich uverejňovaní na internete alebo na iných miestach, kde si ich môžu prezerať tretie strany. Nezabudnite si prečítať aj časť „Upozornenie: Likvidácia zariadení na ukladanie údajov“ ( 0 Upozornenie: Likvidácia zariadení na ukladanie údajov ).
Navigácia

Tento produkt je fotoaparát. Nie je určený na použitie ako navigačné alebo geodetické zariadenie.

  • Poloha hlásená kamerou je len približná. Nesmie sa používať na prieskum alebo navigáciu pri cestovaní lietadlom alebo autom, pešo alebo inými prostriedkami.
Použitie v zahraničí
  • Pred cestou si overte u svojej cestovnej kancelárie alebo veľvyslanectva či turistického úradu krajín, ktoré navštívite, informácie o obmedzeniach, ktoré sa môžu vzťahovať na používanie kamier, ktoré podporujú zaznamenávanie údajov o polohe. Čína napríklad zakazuje neoprávnené zaznamenávanie údajov o polohe. Zvoľte [ OFF ] pre [ Record location data ].
  • Od októbra 2021 nemusí funkcia údajov o polohe v Číne a v blízkosti čínskych hraníc fungovať podľa očakávania.