Створіть копію, на якій тільки вибрані відтінки буде відображено в кольорі.

 1. Виберіть Вибірковий колір.

  Виділіть пункт меню обробки Вибірковий колір і натисніть 2, щоб відобразити діалогове вікно вибору знімка.

 2. Виберіть знімок.

  Використовуйте мультиселектор, щоб виділити знімок (щоб переглянути виділений знімок у повнокадровому режимі, натисніть і утримуйте кнопку X/T). Натисніть кнопку J, щоб вибрати виділений знімок і перейти до наступного кроку.

 3. Виберіть колір.

  Помістіть курсор на об’єкт за допомогою мультиселектора та натисніть кнопку A AE-L/AF-L, щоб вибрати колір об’єкта, як такий, що залишиться на остаточній копії знімка (фотокамера може мати труднощі з виявленням ненасичених кольорів; вибирайте насичений колір). Щоб збільшити знімок для точного вибору кольору, натисніть кнопку X (T). Щоб зменшити зображення, натисніть кнопку W (Z).

  Кнопка A AE-L/AF-L

  Вибраний колір

 4. Виділіть діапазон кольорів.

  Прокрутіть головний диск керування, щоб виділити діапазон кольорів для вибраного кольору.

  Діапазон кольорів

 5. Виберіть діапазон кольорів.

  Натискайте 1 або 3, щоб збільшити або зменшити діапазон подібних відтінків, які буде включено до кінцевого знімка. Виберіть значення від 1 до 7; зауважте, що в разі вибору більших значень може бути включено також відтінки інших кольорів. Ефект можна попередньо переглянути на екрані редагування.

 6. Виберіть додаткові кольори.

  Щоб вибрати додаткові кольори, прокрутіть головний диск керування, щоб виділити інше з трьох полів кольорів у верхній частині екрана, та повторіть кроки 3–5, щоб вибрати інший колір. За потреби повторіть ці дії для третього кольору. Щоб скасувати вибір виділеного кольору, натисніть кнопку O (Q); щоб видалити всі кольори, натисніть і утримуйте кнопку O (Q). Буде відображено діалогове вікно підтвердження; виберіть Так.

 7. Збережіть відредаговану копію.

  Натисніть кнопку J, щоб зберегти оброблену копію.