Порівнюйте оброблені копії з початковими знімками. Цей параметр доступний, тільки якщо меню обробки відображається натисканням кнопки i та вибором пункту Обробка під час повнокадрового відтворення копії або оригіналу.

 1. Виберіть знімок.

  Виберіть оброблену копію (позначену піктограмою Z) або знімок, який було оброблено, у режимі повнокадрового відтворення. Натисніть кнопку i, потім виділіть пункт Обробка та натисніть кнопку J.

 2. Виберіть Зіставлення варіантів.

  Виділіть пункт Зіставлення варіантів і натисніть кнопку J.

 3. Порівняйте копію з оригіналом.

  Початкове зображення відображено ліворуч, а оброблена копія — праворуч, угорі наведено список параметрів, використаних для створення копії. Натискайте 4 або 2, щоб переходити від початкового зображення до обробленої копії та навпаки. Щоб переглянути виділений знімок у повнокадровому режимі, натисніть та утримуйте кнопку X (T). Якщо копію створено з двох зображень за допомогою функції Накладання зображень або початкове зображення копіювали кілька разів, натисніть 1 або 3, щоб переглянути інше початкове зображення. Натисніть кнопку K, щоб вийти до режиму відтворення, або натисніть кнопку J, щоб повернутися до режиму відтворення з вибраним виділеним зображенням.

  1 Параметри, використані для створення копії
  2 Початкове зображення
  3 Оброблена копія

Зіставлення варіантів

Початкове зображення не буде відображено, якщо копію було створено зі знімка, для якого було встановлено захист або який вже було видалено чи приховано (0 Приховати зображення).