Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Funkcijas, kas pieejamas ar “C” programmaparatūras versiju 1.60

Monitora režīmi “Prioritāte skatu meklētājam”.

Monitora režīms [ Prioritize viewfinder ] ir aizstāts ar [ Prioritize viewfinder (1) ] un [ Prioritize viewfinder (2) ].

 • Režīmā [ Prioritize viewfinder (1) ] skatu meklētājs ieslēdzas tikai tad, kad skatāties caur to. Šī darbība ir identiska [ Prioritize viewfinder ] darbībai kameras “C” programmaparatūras iepriekšējās versijās.
 • Režīmā [ Prioritize viewfinder (2) ] skatu meklētājs ieslēgsies gan tad, kad skatāties caur to, gan arī dažas sekundes pēc tam, kad kamera ir ieslēgta, aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz pusei vai AF-ON poga ir ieslēgta. nospiests.
 • Opcija [ Prioritize viewfinder ] opcijai [ Limit monitor mode selection ] iestatīšanas izvēlnē ir arī aizstāta ar opcijām [ Prioritize viewfinder (1) ] un [ Prioritize viewfinder (2) ].
 • Ja ir atlasīts [ Prioritize viewfinder (1) ] vai [ Prioritize viewfinder (2) ], kad monitors ir sasvērts, skatu meklētājs netiks aktivizēts, pievēršot aci kamerai.

Jauni priekšskatījuma iestatījumi fotografēšanai ar zibspuldzi

[ Vienmēr ] un [ Tikai, ja netiek izmantota zibspuldze ] ir pievienoti opcijām, kas pieejamas pielāgotajam iestatījumam d9 [ Lietot iestatījumus tiešajam skatam ] > [ Ieslēgts ].

Opcija Apraksts
[ Ieslēgts ]

Iestatījumu, piemēram, baltā balansa, attēla vadīklu un ekspozīcijas kompensācijas izmaiņu sekas ir redzamas uzņemšanas displejā. Nospiežot 2 , kad ir iezīmēts [ Ieslēgts ], tiek parādītas opcijas [ Vienmēr ] un [ Tikai, ja netiek izmantota zibspuldze ].

 • [ Vienmēr ]: iestatījumu ietekme ir redzama arī tad, kad ir pievienota zibspuldze, kas ir gatava zibspuldzei.

  • Šis iestatījums ir ieteicams, ja displejs tiek izmantots fona ekspozīcijas pielāgošanai.
  • Galvenais objekts uzņemšanas displejā var izskatīties tumšs.
 • [ Tikai tad, ja zibspuldze netiek izmantota ]: displeja spilgtums tiek regulēts, lai atvieglotu skatīšanos (saskaņā ar [ Izslēgts ]), kad ir pievienota zibspuldze un ir gatava zibspuldzei. Iestatījumu ietekme uz krāsām ir redzama neatkarīgi no tā.
[ Izslēgts ]
 • Iestatījumu, piemēram, baltā balansa, attēla vadīklu un ekspozīcijas kompensācijas izmaiņu sekas nav redzamas uzņemšanas displejā. Krāsu, spilgtuma un citi iestatījumi tiek pielāgoti, lai atvieglotu skatīšanu ilgstošas lietošanas laikā.
 • Uzņemšanas displejā parādīsies ikona g .

Jauns pielāgots iestatījums: d10 “Siltas displeja krāsas”

Opcija [ Siltās displeja krāsas ] ir pievienota pielāgoto iestatījumu izvēlnei pozīcijā d10. Uzņemšanas, izvēlnes un/vai atskaņošanas displejos izmantojiet siltākas krāsas ar samazinātu spilgtumu. Tas padara displejus vieglāk apskatāmus, izmantojot redzi, kas ir pielāgota tumšai videi astronomiskās fotografēšanas un tamlīdzīgos apstākļos.

Opcija Apraksts
[ Siltas displeja krāsu opcijas ]

Izvēlieties kādu no tālāk norādītajām opcijām.

 • [ 1. režīms ]: fotografēšanas, izvēlnes un atskaņošanas displejos izmantojiet siltākas krāsas.
 • [ 2. režīms ]: izmantojiet siltākas krāsas izvēlnes displejā. Siltākas krāsas tiek izmantotas arī ikonām un citai informācijai uzņemšanas un atskaņošanas displejos, bet ne skatam caur objektīvu vai pašu attēlu saturam.
 • [ Izslēgts ]: netiek izmantotas siltas krāsas.
[ Siltu krāsu displeja spilgtums ] Nospiediet 1 vai 3 , lai pielāgotu silto krāsu displeja spilgtumu. Izvēlieties augstākas vērtības, lai palielinātu spilgtumu, un zemākas vērtības, lai samazinātu spilgtumu.

Jauns pielāgots iestatījums: d11 “Attēla rāmis”

Opcija [ Attēla rāmis ] ir pievienota pielāgoto iestatījumu izvēlnei pozīcijā d11. Izvēlieties [ Izslēgts ], lai monitorā un skatu meklētājā paslēptu balto apmali ap fotografēšanas displejiem.

Pielāgotie iestatījumi ir pārnumurēti

Pievienojot pielāgotos iestatījumus d10 [ Siltās displeja krāsas ] un d11 [ Attēla rāmis ], [ Kadrēšanas režģa displejs ], [ Fokusa maksimums ] un [ Skatīt visu nepārtrauktā režīmā ] pielāgotie iestatījumi ir pārnumurēti, kā parādīts attēlā.

Jauns pielāgots iestatījums: g7 “Red REC Frame Indicator”

Opcija [ Red REC frame indikators ] ir pievienota pielāgoto iestatījumu izvēlnei pozīcijā g7. Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], filmas uzņemšanas laikā ap uzņemšanas displeju parādīsies sarkana apmale. Tas palīdz novērst neatbildētus uzņēmumus, brīdinot jūs, kad notiek ierakstīšana.

Pielāgotais iestatījums ir pārnumurēts

Pievienojot [ Sarkans REC rāmja indikators ] pozīcijā g7, [ Piešķirt MB-N11 pogas ] tagad ir numurēts g8.

Jauna iestatīšanas izvēlnes opcija: “Finder Display Size (Photo Lv)”

Iestatīšanas izvēlnei ir pievienota opcija [ Finder display size (photo Lv) ]. Izvēlieties skatu meklētāja displeja palielinājumu no [ Standarta ] un [ Mazs ]. Izvēloties [ Mazs ], ir vieglāk redzēt visu objektu.