Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

S poga

Kameras jutību pret gaismu (ISO jutību) var regulēt atbilstoši pieejamās gaismas daudzumam. Parasti augstāku vērtību izvēle ļauj palielināt aizvara ātrumu ar tādu pašu diafragmas atvērumu.

ISO jutības regulēšana

 • Turiet nospiestu pogu S un pagrieziet galveno komandu skalu.
 • Izvēlieties kādu no tālāk norādītajiem iestatījumiem.

  Z 7II : izvēlieties iestatījumus no ISO 64 līdz 25 600; kamera atbalsta arī iestatījumus, kas ir zemāki par ISO 64 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7 un 1 EV (ISO 32 ekvivalents) un virs ISO 25600 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7, 1 un 2 EV (ISO 102400 ekvivalents).

  Z 6II : izvēlieties iestatījumus no ISO 100 līdz 51200; kamera atbalsta arī iestatījumus, kas ir zemāki par ISO 100 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7 un 1 EV (ISO 50 ekvivalents) un virs ISO 51200 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7, 1 un 2 EV (ISO 204800 ekvivalents).

 • Pēc noklusējuma iestatījumiem pielāgojumi tiek veikti ar soli 1/3 EV. 1/2 EV soļi ir pieejami arī , izmantojot pielāgoto iestatījumu b1 [ EV steps forexposure cntrl ].
 • b piedāvā ISO AUTO opciju.
 • Pašreiz atlasītā opcija tiek parādīta uzņemšanas displejā un vadības panelī.

Augsta ISO jutība

Jo augstāka ir ISO jutība, jo mazāk gaismas nepieciešams ekspozīcijai, kas ļauj uzņemt attēlus vājā apgaismojumā un palīdz novērst izplūšanu, kad objekts ir kustībā. Tomēr ņemiet vērā: jo augstāka ir jutība, jo lielāka iespēja, ka attēlu ietekmēs “troksnis” nejauši izvietotu spilgtu pikseļu, miglas vai līniju veidā.

Sveiki, 0.3–Sveiki, 2.0

Iestatījums [ Hi 0.3 ] atbilst ISO jutībai, kas ir aptuveni par 0,3 EV augstāka par kameras augstāko skaitlisko ISO vērtību (25600 Z 7II gadījumā, 51200 Z 6II gadījumā), kas atbilst ISO 32000 gadījumā. Z 7II vai ISO 64000 Z 6II gadījumā. [ Hi 2.0 ] atbilst ISO jutībai, kas ir par aptuveni 2 EV augstāka (102400 Z 7II gadījumā, 204800 Z 6II gadījumā). Ņemiet vērā, ka attēli, kas uzņemti ar šiem iestatījumiem, ir īpaši pakļauti “trokšņiem” nejauši izvietotu spilgtu pikseļu, miglas vai līniju veidā.

Lo 0,3–Lo 1,0

[ Lo 0,3 ] atbilst ISO jutībai par aptuveni 0,3 EV zem kameras zemākās skaitliskās ISO vērtības (64 Z 7II gadījumā, 100 Z 6II gadījumā), kas līdzvērtīga ISO 50 Z 7II gadījumā. vai ISO 80 Z 6II gadījumā. [ Lo 1.0 ] ir aptuveni par 1 EV zem zemākās skaitliskās ISO vērtības, kas ir līdzvērtīga ISO 32 Z 7II gadījumā vai ISO 50 Z 6II gadījumā. Izmantojiet, lai palielinātu diafragmas atvērumu vai mazāku aizvara ātrumu, ja apgaismojums ir spilgts. Izceltie objekti var būt pārgaismoti. Vairumā gadījumu ir ieteicama ISO jutība [ 64 ] (Z 7II) vai [ 100 ] (Z 6II) vai augstāka.

Automātiskā ISO jutības kontrole

Automātiskā ISO jutības vadība automātiski pielāgo ISO jutību, ja optimālu ekspozīciju nevar sasniegt ar lietotāja izvēlēto vērtību režīmos P , S , A un M . Varat izvēlēties automātiskās ISO jutības kontroles augšējo robežu (100–Hi 2.0 Z 7II gadījumā, 200–Hi 2.0 Z 6II gadījumā), lai novērstu pārāk augstu ISO jutības paaugstināšanu.

 • Turiet nospiestu pogu S un grieziet apakškomandu ciparripu, lai izvēlētos ISO AUTO (automātiskā ISO jutības kontrole ir iespējota) vai ISO (automātiskā ISO jutības kontrole ir atspējota).

 • Kad ir iespējota automātiskā ISO jutības kontrole, fotografēšanas displejā būs redzams ISO AUTO un vadības panelis ISO-A . Ja jutība tiek mainīta no lietotāja izvēlētās vērtības, displejos tiks parādīta ISO jutība.

  Monitors

  Vadības panelis

 • Maksimālo jutību var noregulēt, izmantojot fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes vienumu [ ISO sensitivity settings ].

Automātiskā ISO jutības kontrole

 • Ja [ ISO jutības iestatījumi ] pašlaik atlasītā vērtība ir augstāka par vērtību, kas izvēlēta opcijai [ Maksimālā jutība ], vērtība, kas izvēlēta vienumam [ ISO jutības iestatījumi ], tiks izmantota kā automātiskās ISO jutības kontroles augšējā robeža.
 • Fotografējot ar zibspuldzi, aizvara ātrums ir ierobežots līdz diapazonam, ko nosaka vērtības, kas atlasītas pielāgotajiem iestatījumiem e1 [ Zibspuldzes sinhronizācijas ātrums ] un e2 [ Zibspuldzes aizvara ātrums ].